Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés, ha elfolyik a...

Milyen érzés, ha elfolyik a magzatviz? Az csak jön a semmiből?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 11:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnál így kezdődött a szülés, hirtelen azt érzetem vmi folydogàl a lábszáramon.

A lányomnál burkot repesztettek, ott hirtelen öntött el a meleg víz, mintha lábközön locsoltak volna egy kancsó melegvízzel.

2020. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én épp felálltam és mintha kiesett volna belőlem. Kint voltam az udvaron és a férjem bent hallotta, akkorát szólt. Mintha egy vödör vizet öntöttem volna ki a kőre. És nem, nem volt előjele.
2020. júl. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 khniki ***** válasza:
Én pont lefeküdtem aludni, amikor két hatalmasat rúgott a kisfiam. Utána megmozdultam és azzal a lendülettel produkáltam egy jó nagy tócsát az ágyra. Tényleg olyasmi, mintha bepisilnél, mert meleg folyadék, de nem olyan a szaga és nem tudod visszatartani.
2020. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor folyik el,amikor nem számitasz rá,hirtelen jön.csordogál,vagy vagy egyszer elönt,vagy pukkanást hallasz érzel.fürdéskor is elmehet nem veszed észre
2020. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én se tudtam milyen lesz, izgultam is :).


Késő este lefeküdtünk a férjemmel, de én már sehogy nem tudtam feküdni, mert a kislányom annyira mozgolódott, rugdosott, hogy már nagyon kényelmetlen volt. Aztán egyszer csak rugott egy nagyot, hogy fel kellett ülnöm. Olyan érzés volt, mintha pukkant volna valami a hasamban. Felültem, akkor még nem volt semmi. Épp azon elmélkedtem, hogy így semmit nem fogok aludni, amikor éreztem, hogy elkezd ömleni belőlem. Odakaptam, mintha vissza akarnám tartani :D, de nyilván nem lehetett. Beleálltam a kádba, levettem a bugyim, ott is folyt folyamatosan. Szóltam a férjemnek, hogy elfolyt a magzatvíz, hívhatja a mentőt :).

Onnantól megindultak a fájások is, előtte nem volt semmi.

Azért is jó, hogy a kádban álltam, mert így láthattam, hogy nincs színe a magzatvíznek, csak egy nagyon halvány rózsaszínes árnyalat (ez azért is fontos, mert ha zöldes vagy barnás a magzatvíz, az bajt jelent, sietni kell a kórházba),a mentős diszpécser is kérdezte, amikor az adatokat egyeztettük.

2020. júl. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!