Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülésre készülve...

Természetes szülésre készülve is érdemes szőrteleníteni, vagy ez igazából hidegen hagyja a szülésznőt/orvost?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy ha császároznak, akkor mindenképpen lekapják a szőrt, de én nagy naivan reménykedek benne, hogy nem lesz erre szükség. Ennek ellenére zavaró lehet a mondhatni természetes állapot a szülésznőnek, orvosnak? Mármint úgy értve, hogy pl gátvédelemre készülök, látják akkor is rendesen, hogy mi hogy áll, ha nincs leborotválva ott semmi?

Próbálkozom néha a szőrtelenítéssel, de a pocakomtól nem látom, nem is férek hozzá rendesen, így mindig hentesüzemet csinálok magamból, a bikinivonalon még csak-csak leszedem, de a "lényeget" már hetek óta képtelen vagyok normálisan leborotválni, szóval feladtam. Nem vagyok szégyenlős típus és nekem így alapvetően jobban is tetszik, szóval nem amiatt merült fel bennem, hanem tényleg a praktikussági szempontokból.


2020. júl. 10. 16:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés előtti este megpróbáltam leborotvalni. A mai napig nem tudom hogy hogy sikerült. De a nővérkénél elő volt készítve a borotva. Nem használta halistennek. Szerintem jo munkát végeztem. Szolnokon akkoriban divat volt a beontes es a borotvalas.
2020. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a téglás hasonlat egy nőgyógyásztól származik. Együtt szilvesztereztünk, néhány pohár után a fiúk kezdték faggatni 😂
2020. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem (István) ott nem protokoll a borotválás (a beöntés sem). Én leborotváltam amúgy magamnak mert alapjáraton is ehhez vagyok szokva.
2020. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Làtjàk a szőrtől a gàt àllapotàt eleggè a gàvèdelemhez simàn.
2020. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%
Azért igényességre vallana, ha nem dzsungellel találkoznának idegen emberek. Eleve nem higiénikus. Ott jönni fog vértől elkezdve minden, a szőrön megtapad, gátmetszés után pláne magas a fertőzésveszély.
2020. júl. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 khniki ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem tojnak rá magasról, de attól is függ, mi az adott korház protokollja. Én sem láttam már semmit a hasamtól, de engem zavart, így az utolsó 2 hónapban elmentem gyantáztatni.
2020. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
15-ös, a gàtvèdelem kène, hogy alap legyen. A szőr meg divat kèrdèse, hogy valaki levàgja-e, és nem rahad bele semmi, ha rendesen mosakszik az ember lànya.
2020. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*ragad
2020. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!