Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van akinek a kórházba szőrtele...

Van akinek a kórházba szőrtelenítettek odalent? Durván csinálták? Vagy inkább itthon szülés előtt érdemes megcsinálni? Nagy pocival ha nem lát az ember oda elég nehéz már.

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem ott csinálták, mert otthon már nem volt idő. Hát, mit mondjak?! Nem volt kellemes, amellett a borotva sem volt az a hú de éles fajta. Szerintem ha van időd még akkor otthon borotválkozz. Egyébként tükörrel a másik kezedben sokkal könnyebb.
2013. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 málna_ ***** válasza:

Én úgy tervezem, hogy magamnak csinálom majd, most még simán megy, még csak 5 hónapos vagyok...

De aztán nyilván majd a helyzet hozza, ha rohanni kell és nem lesz idő, akkor így jártam :)

2013. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam itthon magamnak, ettől függetlenül a nővérke okvetlenül szükségét érezte, hogy "megkapirgáljon" valami extra ócska borotvával. Nem volt durva, csak fölösleges...
2013. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is magamnak tervezem. Nekünk már csak 1.5 hónap van hátra, egy ideje nem láttam magam odalent :) Nálunk csapatmunka lett, én megcsinálom, ahogy érzem, gondolom, aztán a férjem megnézi, és ha maradt felesleges, leszedni nekem :))) jól működik. Nem szeretném kórházban, tompa borotvával,nagyjából... ritka, hogy olyan gyorsan kezdődne a szülés, hogy erre ne maradna 10 perc otthon... szóval én reménykedem :)
2013. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát igen, szerintem a férjem ráveszem mert már rég nem látok oda :) nekem 3 hét van a szülésig elvileg. csak félek hogy ott nehogy belevágjanak az életlen borotvával...ha ott mégis meg kell igazitani:)
2013. szept. 5. 13:08
 6/16 anonim ***** válasza:
Én végig "rendben" tartottam, így nem volt nagy meló :) császár előtt a szülésznőm azért letisztázta, sima szüléshez jó lett volna, de a vágáshoz nem :)
2013. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én mindig ügyeltem a "tisztaságra" odalent. Sőt, még gyantáztattam is ott, ahol kellett.

Ettől függetlenül az előkészületek során az ápolónő neki állt egy eldobható gilette borotvával "megpucolni". A hasamon és a combjaimon is végighúzta többször a borotvát.

Kb. 5 percbe "fájt" az egész művelet. Cseppet sem fájt, folyamatosan beszélgettünk. Elmondta, hogy mi lesz a műtőben ,stb.

Amitől mai napig megszabadulnék (emlék), az az utána lévő beöntés. Már a végén mondtam a hölgynek, hogy kipukkadok, úgyhogy szerintem ennyi elég lesz.

Most a második gyermekünket várom, de ha valamitől "rettegek" az a beöntés. A császárt simán "lenyomom" :)))

Nekem meg se kottyant, pedig sürgősségi volt.

2013. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gyantáztam mindigis.

Negyedik hónaptól párom csinálta,nem láttam rendesen oda.Szülés előtt 2 nappal sinálta meg,így bár jött a nővérke,hogy borotvál,nem tudott mit :)

2013. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ahol ti szültok ott kötelező? Ahol én fogok ott azt mondtak, hogy ahogy én szeretnem. Nálam mondjuk természetes, hogy leszedem, orvoshoz is csak frissen borotvalva, csupaszon megyek. Reményeim szerint lesz annyi lelkierom, hogy mikor beindul a szülés elmegyek meg borotvalkozni, zuhanyozni :) 39 hkm
2013. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam itthon.Szulés előtt 2nappal borotváltam le.Szulés előtt 10 perces fájásokkal hajat mostam és még lehúztam egyszer.:) Bent a korházban fel sem merult a borotva kérdés, de még a beöntésé sem..
2013. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!