Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok: nektek milyen a...

Császárosok: nektek milyen a vágás formája?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek simán egyenes vonal. Nekem viszont enyhén görbül, viszont picit csálé, nem azon a vonalban végződik a vágás ahogy kezdte.

Gondolom orvosa válogatja hogy milyen vágást csinál meg hogy nem fogja mérnöki precizitással arányosan vágni...😬


2020. júl. 21. 05:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális.
2020. júl. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekek is hasonló, mint a tiéd. Úgy néz ki, mintha elkapkodott lenne a vágás és sok orvos megjegyezte már azóta, hogy "a kedves Kolléga kissé magasabban vágott a kelleténél".


Hát, mit ne mondjak nem a legszebb. Ami rosszabb, keloidos is. 😓

2020. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyenes, de végig vörös dudoros még másfél évvel később is 😣 mintha félig bennem lenne a giliszta hosszában...
2020. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyenes vonal,de van benne egy lejtés, sürgősségi császáros voltam, gondolom sietett az orvos. Amúgy a vágás gyönyörű. Lent van és olyan szépen begyógyult hogy alig latszik. 1 éve szültem.
2020. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 is van egymástól 1 centire. Mindkettő girbe-gurba, de már a babák 2-3 hónapos korában alig látszódott, most foltokban el van tűnve. 😊
2020. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!