Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után csináltatok...

Szülés után csináltatok valamit a hasatokkal (szorítós öv, kötözés), vagy nem kell semmi és visszahúzódik magától? Kb mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 13:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

nappal úgy altattam a babát hogy a hasamra fektettem a feje a cicimnél volt én háton és mind a ketten istenit aludtunk a doki varratszedésnél azt mondta hogy az se látszik rajtam hogy terhes voltam.


szoritós övet max. 30 percet-egy órát lehet használni egy nap.. szóval óvatosan.

2010. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Az első babánál nem kellett semmi ilyesmi, mivel nem híztam sokat, már a kórházból úgy mentem haza, hogy a régi, 36-os ruháim rám jöttek kényelmesen. Hasam is alig volt, pár hét múlva nem is látszott, hogy szültem... Viszont a 2. baba után marad egy pici pocim :(
2010. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én nem használtam semmi ilyet, főként azért sem, mert császáros volt a fiam, és olyankor nem javasolják.Nagyjából vissza húzódott a hasam, de sajna a bőr megnyúlt egy kicsit, és az alja lógott. Engem nagyon zavart, de a páromat nem, sőt még ő mondta, hogy nyugi evvel jár egy terhesség.

Most a hugival 35+6h vagyok, és már most sokkal nagyobb a hasam, mint a fiammal a végén.Remélem nem fog még jobban lógni majd a hasam.

Ha megtehetitek járj majd baba-mama tornára, vagy lehet venni ilyen DVD-t, úgy tudom azon is vannak olyan gyakorlatok amik ezen segíthetnek.

2010. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Első szülés után pikk-pakk lement a hasam, a második után viszont elég lassan. Nem használtam semmit, de lehet kellett volna...

Végül is mindegy, most 7 hós a kicsi, nem mondom, hogy teljesen lapos a hasam, de egész jó már, visszatettem a piercingem is, mert vállalható (strandon mondjuk :))

2010. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Császáros voltam, 6 hétig gumis haskötőm volt, orvos javaslatára. Nekem semmi nem látszik, nem nyúlt meg a hasamon a bőr olyan mint előtte volt.Lapos és feszes.

3 hónapos a babám

2010. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%
Azert en kivancsi lennek,hogy hol van ez a sok lapos es feszes hasu anyuka akik ide forumoznak(en speciel nem nagyon latok ilyet)..Lanyok,most komolyon..biologiailag lehetetlen,hogy 2-3honappal a szules utan olyan legyen a has,mintha mi sem tortent volna!!!
2010. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Bocsi! Az első gyerek után kemény 50 kiló voltam... persze, hogy nem volt hasam se :))) A 2. gyerek után sokkal jobban megnyúlik a bőr, a hasizmok, így már az nagyon ritkán tűnik el... Különben meg baromi nagy szerepe van az egészben a genetikának. Van, akinek már szülés előtt is van kis zsírpárnája a hasán, persze, hogy szülés után is lesz :))) Nekem a 4 gyerek után meg még több maradt... igaz, tornázni se idő, se energiám, se kitartásom nincs...
2010. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 16.18! Küldök neked privátba képet ha akarod! Miért olyan elképzelhetetlen, mert neked nem az? Nekem sok mindenben szerencsém van ami másoknak elképzelhetetlen, például az is, hogy a kislányom eszik , alszik nincs egy hangja sem.

Ez van! Szerinted miért írnám? De komolyan bármikor küldök neked képet és megnézheted!

Miért vonod kétségbe a szavahihetőségemet?

2010. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Kivancsi vagyok!En csak annyit irtam,hogy tobbnyire nem ilyet latni,es zavar,hogy mas nok meg az ilyen kiirasoktol erzik rosszul magukat...nem eleg a divattrend,meg itt is..ha erted?!Amugy en is pont 3 honapja szultem!
2010. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

Elnézést azt hittem itt a kérdésre kell válaszolni. Az nem volt kiírva,hogy aki meg van elégedve magával ne válaszoljon! Gondoltam abból erőt merít a kérdező, hogy visszaállhat a has eredeti formájára, hogy vannak akiknek sikerült!

Ez volt a kérdés:"Szülés után csináltatok valamit a hasatokkal (szorítós öv, kötözés), vagy nem kell semmi és visszahúzódik magától? Kb mennyi idő alatt?"

Ami nem a te kérdésed!

Mellesleg itt azért nem látsz lapos hasú nőket mert senki nem csatol fotót a kommentjéhez, ez ilyen egyszerű!

Ha a kérdezőt a kommentemmel megbántottam (ami nem valószínű) akkor elnézést kérek!

Te meg fékezd az irigységed!

2010. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!