Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez a furcsa érzés?

Mi lehet ez a furcsa érzés?

Figyelt kérdés

Nem tudok nagywczni, ezzel hoztam összefüggésbe, de kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre.

Szorulásom van, mintha fel lennék puffadva napok óta. A méhszájamnál és a hüvelyemnél érzek sokszor nyilalló, görcsös fájdalmat. Mintha a mèhszájamnál lenne, de közben meg kemèny a hasam és fel vagyok fújódva. Nagyon nehezen sikerül kiengednem egy-egy pukit. Akkor egy kicsit megkönnyebbülve érzem magam, de csak néhány mp-ig.

A baba mozog rendesen, de néha olyannyira fáj az alhasam h nem tudok kiegyenesedni.

37+6hkm


2020. júl. 26. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van van ilyen bélgörcsöm. Ha sikerül elmenni wcre, akkor elmúlik, de addig nagyon kellemetlen tud lenni. Én is voltam úgy, hogy alig bírtam kiegyenesedni úgy görcsölt. Ha nagyon rossz már, akkor iszom egy enyhe kávét sok tejszínnel ez nálam elég hamar beindítja a bélmozgást. Szedek kálciumot is és attól enyhültek a panaszok. Már nincs minden nap max heti 1-2 alkalommal. Próbálj meg enni valamit, ami beindítja a dolgokat. Aszalt szilva, kávé, joghurt...stb. 23 hkm
2020. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez nem olyan... nem lesz jobb attól, h el tudok menni és valamennyit tudok székelni.

Iszok tejeset ès gyümölcslevet, eszem a gyümölcsöt ès kávet is ittam késő du. Nálam sajnos ezek nem segítenek, akkor sem ha kávét iszom és arra szilvát eszem.

Magnéziumot már 36. héttől nem lehet szedni. Nem tudom eldönteni hogy ez már olyan fájás-e, és a baba szülőcsatornába helyezkedése miatt nyomódnak a beleim, vagy a bélmozgástól fàj ott alul.

2020. júl. 26. 23:23
 3/3 anonym34 ***** válasza:

En mielött szültem pont az elentetje volt ... mert szülés elött a test kiürit mindent.

Szerintem a baba ott nagyon összenyomja a beleidet és azért megy annyira nehezen elmenni nagywc-re .. nekem 20.hettől volt egesz a vegeig... neha ugy fajt a hasam hogy sirtam...

kitartas mar nincs sok

2020. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!