Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok, sokszor...

31 hetes vagyok, sokszor furcsa érzés van az alhasamban amikor mocorog a baba, normális?

Figyelt kérdés
Nagyon vékonyan kezdtem a terhességet. Sokszor érzem az alhasamban hogy befeszül és kicsi görcsölést is érzek amikor fent van a baba és nagyokat mocorog. Amikor befeszül a hasam, nehezebben kapok levegőt is. Ti is éreztetek ilyet?
2019. szept. 28. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. (Szintén 31 hetes vagyok). A baba sokmindent nyom ilyenkor, a tüdőt, gyomrot, húgyhólyagot, a szervek teljesen máshogy rendeződnek ilyenkor egy anya testében. Nem csoda, hogy furcsán érezzük magunkat, de nyugi, normális :)
2019. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
Minden furcsa érzés normális :) 32 hetes vagyok, elég sok tünet van már.. , szedsz magnéziumot? Az segít a görcsökön.. Sokszor előfordul hogy olyan érzésem van, mintha valaki rá ülne a mellkasomra... Bal oldalon combtőnél olyan fájdalmam tud lenni, hogy kb sántítok.. Brutális savam tud lenni, légszomj.. Szóval vannak ilyenek :)) kitartás
2019. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!