Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt olvastam,...

Terhesség alatt olvastam, hogy sok kismama szenved furcsa vagy kifejezetten rossz álmoktól. Sajnos ez engem is elért, és ilyenkor az egész napomat átjárja egy rossz, nyomasztó érzés. Kivel fordult még élő ilyen? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés

Ma pl a következő álmom volt. A férjem elindult a gyerekekkel óvodába és bölcsibe hajnalban. Kiért a kapun az utcára, és akkor hallotta meg, a telefonja bent csörög a konyhában és visszamente érte a házba. Én fent az emeleti ablakból néztem ki, és azt láttam, hogy a kisebbik fiam az úttesten szalad, mikor jön egy kocsi és elüti. Konkrétan láttam ahogy keresztül megy rajta az autó, le rohantam hozzá. Remegett, véres volt - bennem ekkor tudatosult, hogy ez csak rossz álom lehet, hiszen nincs emeletes házunk, a férjem nem hagyná így ott egy percre sem a fiúkat egyedül, és szinte kényszerítettem magam, hogy felébredjek. Iszonyatos zokogással keltem fel, még mindig a hatása alatt vagyok 😞 ilyenkor egész nap borzalmas dolgok járnak a fejemben. Az előző terhességeim alatt is volt ilyen sokszor 😞

23 hkm


2019. aug. 21. 04:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokszor vannak rossz álmaim.Meg ilyen össze vissza álmok!Nagyon rossz.

18hkm.

2019. aug. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én állandoan megszültem álmomba és ez még a jobbik eset volt tetszett is hogy elképzeltem milyen lesz a kisfiam. Amikor a vége fele jártam 36-37hét környékén akkor olyan álmok voltak hogy megszültem és meghalt a babám :( na az borzasztó volt féltem aludni legalább 2hétig ezt álmondtam nem kívánom senkinek
2019. aug. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Mivel kevésbé alszom mélyen éjjel (többször ki kell mennem pisilni) nekem is vannak érdekes álmaim... De nekem jó álmaim, viccesek érdekesek és... Khm... Jó álmok is 😂😂 ha érted mire gondolok 😂😂😅
2019. aug. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyakrabban vannak rémálmaim, eddig háromszor voltak úgy, hogy zokogva keltem és még csak a 23. Héten járok. Azelőtt évi egy ilyen akadt. Én gondolkozni szoktam rajta, hogy milyen motívumok merülnek fel újra és újra és vajon miért. A te álmod nem olvastam el bocsi, mert más nyomasztó álmaira nincs még pluszban szükségem de biztos te is felfedezel valami mintát
2019. aug. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam benne rendszert keresni, de nincs. Változnak a szereplők, a hely, és a történés is. Még sosem álmodtam 2x ugyanazt a rosszat 🤔
2019. aug. 21. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

18 hetes vagyok. Én a félelmeim álmodom meg szerintem. Nagyon realisztikusak és félelmetesek. Kb a 12. Hétig heti szinten álmodtam, hogy ömlik belőlem a vér, mostanában azt, hogy beteg a fiam. Gondolom, ahogy haladunk előre, még rosszabb lesz.. :D

Kitartást!

2019. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül. Azt olvastam, hogy a terhességi álmok felkészítenek tudat alatt a változásra, az agy készül elfogadni az új helyzetet, így dolgozod fel a stresszt, ami nappal ér.

Az én álmaimban a babám amit szülök egy tenyérnyi kis húscafat, takargatom, vízbe teszem, sőt, egyszer azt álmodtam, hogy fiókba rakom, és minden nap előhúzom, hogy megszoptassam...

Sokszor sírva ébredek, tele nyomasztó gondolatokkal.

De betudom, hogy ez természetes, hiszen nem tehetünk arról, hogy mit álmodunk.

2019. aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2022. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!