Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől alakulhat ki összenövés...

Mitől alakulhat ki összenövés császár után? Megelőzhető?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 06:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ebben közrejátszhat a genetika is, mert van aki hegesedésre hajlamosabb.


De a sok mozgás az segíthet a hegesedés elkerülésében.

Már aznap, de másnap mindenképp érdemes, sétálni, minél többet mozogni, persze ha nincs orvosi ellenjavallata. Felvenni a helyes testtartást, nem görnyedve járni.

2020. júl. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a császárvonal appot és csoportot. Ott mindenre találsz választ
2020. júl. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 császármetszésem volt, a 2.-nál derült ki ugye, hogy vannak, de annyi, hogy 1 órán keresztül azokkal küzdöttek, majd utána mondták, hogy valószínű már nem is fogok miattuk teherbe esni. Így is lett (5 éve próbálkozunk. Illetve már feladtuk.)

Hogy mitől, nem tudom, senki sem tudja, csak találgatni lehet. Mozogni mozogtam sokat a műtét napján is már, mert sokkal jobb volt, nekem fekve jobban fájt.

Valószínű én egyébként ilyen "típus" vagyok, mert még a foghúzásom is hegedesve gyógyult, a fogorvosom is azt mondta ő még ilyet nem látott.

2020. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!