Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Összenövès császármetszés...

Összenövès császármetszés után volt valakinek?

Figyelt kérdés
Milyen tünetek utaltak rá?Megműtőttek vele?
2019. aug. 25. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt tünetem, vagyis nem tulajdonítottam neki jelentőséget, később raktam össze a képet, amikor kiderült, hogy volt összenövés. A tünetem, hogy hiába pisiltem, mindig úgy éreztem, hogy nem ürült ki teljesen a hólyagom, de annyira nem törődtem vele. Aztán kipakoltak és kiderült, hogy a meh szinte körbe ölelte a hólyagot és elég nagy területen összenőtt vele, valószínűleg ez okozta a panaszt, mert a műtét óta megszűnt.
2019. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem eddig csak ugy néz ki mint ha befelé fordulna a császárheg
2019. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem furán ürült a menses-em. A betétek mind tiszták maradtak, csak a wc-n távozott, de akkor nagyobb mennyiségben egyszerre, illetve a vizeletem is nehezebben indult meg.

Nem volt vészes, mert tulajdonképpen minden működött, csak nem úgy, mint régen, ezért nem panaszkodtam róla az orvosnak.

Aztán más miatt volt laparoszkópos műtétem, és ott derült ki, hogy a méhem a hasfalammal, és a hólyagommal is össze volt nőve.

2019. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs rá bizonyítékom, de tuti hogy vannak összenövéseim.

Pl egy erősebb széklet ürítési ingernél, úgy érzem húzódik, kissé fáj a méhem. Sőt hosszú séták után is érzem ezt a húzódást.


De ahogy olvastam uh-val nem látszik. Csak invazív módon derithető ki... Az meg nyilván felesleges amíg nincs nagy, vagy más baj.

2019. aug. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

100% ig biztos vagyok benne, hogy nálam is baj van. Engem kétszer is felnyitottak mert belső vérzésem lett a császár után és akkor “kitakarították” a belső szerveket, szóval csak remélni merem, hogy nem annyira nagy a baj és “csak” a méhet és környékét érinti (ma megyek pont orvoshoz).


A tünetek:


Néha amikor bélmozgás van pokolian fáj a hasam egy ponton.


Lassan folyik ki a pisi és én is azt érzem, hogy sose tud rendesen kiürülni.


Amikor nagydolgom van, mindig rózsaszínes folyás távozik a hüvelyemből :( Ettől rettegek momentán a legjobban...

2019. aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt. A 2. és a 3. nagyon gáz volt orvosi szemmel. Nekem semmi tünetem nem volt, és most se érzek semmit.
2019. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!