Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második császár! Féljek tőle?

Második császár! Féljek tőle?

Figyelt kérdés

Mégcsak tervezzük a babát de az első császár volt így a második is vsz. az lesz! Főleg, hogy csúnya a hegem, begyulladt annó és nem jól forrt össze.

Nagyon félek a második műtéttől. Mi van havannak összenövéseim? Akkor mit csinálnak velem?

Hogyan készüljekfel rá?

Gyorsabb vagy lassabb volt nálatok a felépülés?

Köszönöm!



#összenövés #Második császár
2015. jan. 23. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is féltem a második császártól, tudtam,hogy ez lett, de nem volt semmi gond és könnyebben ment a felépülés is, gyorsabb volt. Segített,hogy tudtam,hogy mire számíthatok!
2015. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem is ami veled.egy év kellet mire fejben és lelkileg is felkészültem.most 17hetes vagyok már kezd fájdogálni a hegem,arra kaptam nagyon erős magnéziumot.néha ha arra gondolok hogy fél év és a műttőben leszek néha összerándul a hasam,de amúgy nagyon boldog vagyok. Nekem amúgy hashártya összenővésem van.ha van valami elváltozás akkor műtét közben megcsinálják majd:)
2015. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is sokkal gyorsabban talpra álltam. Egyrészt tényleg számít, hogy már tudod, mi lesz, az ember eleve úgy készül testileg-lelkileg. Másrészt arnica montana bogyót szedtem, amiben addig nem hittem, de tényleg segített a felépülésben, és jóval kevésbé véreztem, mint előzőleg.


Összenövésekkel meg egyebekkel kapcsolatban kérd ki az orvosod tanácsát, mert ez mindenkinél más.

2015. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek! Azt a bogyót én is kipróbálom majd! :)
2015. jan. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!