Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni összenövéseknek...

Császár utáni összenövéseknek milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 eve volt csaszarom, es vszinu parheten belul megint az lesz. Nekem egy picike osszenovesem volt a hugyholyagnal, es annyit vettem eszre, hogy mensesnel ilyen nyilalo fajdalmat ereztem. De csak mikor menstrualtam, utana elmult.
2015. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem mindig van tünete az összenövéseknek, csak esetleges későbbi műtétnél derül ki, hogy volt összenövés valahol. Nekem is császárom volt 2,5 éve, és most 25 hetes terhes vagyok a kisebbik gyerekemmel. Az alhasamban néha érzek húzódást, én arra tippelek, összenövés miatt lehet (az első terhesséhnél nem éreztem ilyet).
2015. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!