Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, akik úgy szültek,...

Kismamák, akik úgy szültek, hogy többen is vajudtak körülötte, nem idegesített, amikor a másik kismama szenvedett, akár kiabált, jajgatott?

Figyelt kérdés
Nme soká szülők és attól tartok idegesíteni fog, ha mellettem hangosan obehat valaki. Amikor először szültem, meg csak az elején voltam (utána császár lett), de egy cigány asszony ott obegatott, már-már veszekedtek a szülésznővel, én nem akarok így szülni. Vagy a fájdalmadban ki tudtad zárni? Állami kórházban fogok szülni, így nincs esély külön szobára, 3 ágyas vajúdó van.
2020. júl. 31. 16:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Fú hát nálunk én voltam aki óbégatott . Volt egy csaj a vajudoban , szegény reggel óta kínlódott , én meg beestem délután és pár óra múlva kint volt a baba. Már rég megfigyelésen voltam mikor őt behozták a szülőszobára. Nagyon szarul éreztem magam, nem

tudtam hogy végighallgatta az egészet . Pedig amúgy kifejezetten visszafogott csendes nő vagyok de ott finoman szólva se tudtam hölgy maradni 😅 Ő azt mondta nem volt gáz, nem hallotta . Tuti hazudott 😅

2020. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!