Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A férfi szülésnél miért csak...

A férfi szülésnél miért csak a nő fejénél állhat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Mert ha látná a többit, elájulna.
2020. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Allhat mashol is
2020. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Ki mondta, hogy csak ott állhat???

Ez ugyanis nem igaz, de a legtöbb férfi az anyát támogatja, fogja a kezét, beszél neki, és azt az anya fejénél könnyebb tenni, mint ha máshol lenne. DE ha akarja, nézheti a szülés menetét is és ellentében az elsö hülye válaszával, nem ájulnak el!

2020. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ellentétben az első hülye válaszával, aki én lennék, csak vicceltem, de látom mellélőttem.
2020. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a férjem kapta el a gyereket. Ott áll, ahol neki, illetve az anyukának jó.
2020. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk a legfontosabb szempont, hogy ne akadályozza a személyzetet a munkájában.

A második szempont, hogy az anyával foglalkozhasson, vele tudjon kommunikálni.

A harmadik szempont meg az, amit 1-es írt: hogy ne legyen neki traumatikus élmény, hogy ahová a két centi átmérőjű farka szűken fért be, az akkorára nyílt, mint egy ólajtó.


Ahogyan 5-ös írta, lehet ez más pozíció is, csak ne járjon rosszul vele senki.

2020. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Állhat bárhol

A férjem spec mindent látott

2020. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak ott állhat. Csak gondolom, nem akar többet látni. Párom például végig nézte, hogy megszületett a kislányunk, nem a fejemnél volt végig.
2020. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk pl úgy volt, hogy az egész vajúdás alatt a fejemnél volt, hogy tudjon támogatni. Addig úgy se történt semmi izgi. Majd a kitolási szakasznál szólt a doki, hogy jön a baba, ha akarja nézheti. Akkor oda állt nézni ahogy megszületik a gyereke.


Semmi traumatikus élményt nem élt át, mert nem lógta el a biológia órát, és tisztában volt a női testtel, hogy legkésőbb a 6 hetes kontrollig visszaáll minden a régire.

2020. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak ott állhat. Nálunk mellettem állt. A doki mondta kitolásnál mit segítsen. Ő tartotta az egyik lábam. Mindent látott.
2020. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!