Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az tényleg úgy van, hogy ha...

Az tényleg úgy van, hogy ha egy férfi a szülésnél a nő lába között van és onnan nézi a szülést, akkor megundorodik a feleségétől?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Te ugye még nem vagy 10 éves? Tudod, hogy itt nem lehetsz?
2020. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Normáliséknál nem így van.
2020. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Anyukád nyakon ver ha meglátja, hogy ilyenkor még ébren vagy.
2020. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Volt idő, mikor csak a férj volt az egyetlen segítség a szülésnél. Ott aztán látott mindent. Mégis rengeteg gyerek született.

Teljesen más az oka, ha egy kis pasika nem tud megbírkózni a ténnyel, hogy a hüvely és a szülőcsatorna ugyanaz.

2020. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

1. Már miért lenne ott? Apás szülésnél is az anya fejénél szoktak állni, fogják a kezét stb nem mászkálnak a láb közé.

2. Ha tételezzük fel oda menne és láná a történéseket, nos én el tudom képzelni, hogy megundorodjon. Több természetes szülest is láttam oktatókórházakban és őszintén szólva a legundorítóbb dolgok egyike amit valaha láttam, pedig boncolásokat is figyelemmel kísértem már. Én speciel hónapokig gondolni sem tudtam hányinger nélkül a szexre és a saját intim részeimtől is rosszul voltam, pedig nekem nem volt közöm azokhoz a nőkhöz.

2020. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nincs igy. Csak a hisztis pasiknal maximum.
2020. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem, aki úgy érzi, hogy ezt a látványt nem tudná feldolgozni, az támogassa a párját úgy, hogy a feje mellett áll, nem kötelező szemből megnezni, teljesen érthető az is aki ezt nem szeretne, és az is aki szívesen nézi (ettől nem lesz dedos vagy gyerekes, hogy úgy dönt neki ez nem fér bele)


Aki nem biztos benne, hogy a "láb közötti" változatot preferálná-e, nézzen meg felvételt szulesrol, és akkor egyrészt nem fogja meglepni, amit lát, másrészt meg jobban el tudja dönteni, hogy ő ezt eloben szeretne e atelni a saját gyerekenel.


Szerintem abban az esetben jöhet létre a megundorodas, ha a férfi felkészületlenul megy és nem igazán tudja mit fog látni, ezért sokkolodik, vagy ha ő nem igazán szeretné, hanem a párja kérésének enged.

2020. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
A férfi a gyerekcsináláskor van a nő lába között, nem a szüléskor. Olyankor a doki vagy a szülésznő van ott.
2020. aug. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Általánosságban nem, de a jelenséget kár tagadni, sajnos van ilyen. És nem azért, mert a férfi "hisztis" vagy "nem felkészült", hanem maga a szülés - bármennyire is örömteli a család életében - objektíve nézve egy rémisztő és undorító dolog. A gyerekfejnyire táguló és repedő hüvely, alatta a nyomástól tátongó, székletdarabos végbéllel egyáltalán nem guszta, és vannak, akik ettől nem tudnak elvonatkoztatni. Mert nyilván nem olyan, mint amikor gusztán lucskos és apu bedughatja...


Én nő vagyok, és felkészülten mentem szülést nézni, mégis nagyon vegyes érzésekkel voltam utána hetekig... Mert az csodálatos volt minden esetben, amikor anyu-apu ismerkedett a babával, de maga a szülés nem volt szép. Nagyon nem.

2020. aug. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Akiről tudom, hogy megundorodott, az már a felesége megismerése előtt azt mondta egy anyára, hogy el se tudja képzelni, hogy oda bedugja, ahol kijött két gyerek.

Tönkre is ment a házasságuk, mert szülés után nem tudott nőként tekinteni rá.

2020. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!