Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt feltétlen megemel...

Szülés előtt feltétlen megemelkedik a vérnyomás?

Figyelt kérdés
Első lányomnál a szülés napján 150 feletti volt a vérnyomásom. Ma este fél 9óta rendszeres 2-3perces fájásaim vannak, de nem az a huuu de vészes, és csak a derekam görcsöl a hasam alja nem. Vérnyomásom kimondottan alacsony (96/68) így reménykedem, hogy nem lesz semmi hiába rendszeres a fájás, mégsem az a huuu de belehalok rohanjunk azonnal a kórházban érzés. Ma sokat utaztam, az autóban is kezdődött, remélem csak a zötyögéstől van az egész

2020. aug. 1. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem a 38. héten volt magasabb,167es vérnyomásom,küldtek is fel kivizsgálásra. Aztán ott már normális lett a vérnyomás és azután szülésig normális is maradt. 41+5 naposan szültem.
2020. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!