Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az nagyon ciki ha két nőgyógyá...

Az nagyon ciki ha két nőgyógyászt választok szülés előtt?

Figyelt kérdés

Az egyik nagyon messze van, de mindenféleképpen nála szeretnék szülni.A másik közel van.Ha valami kisebb gondom van, akkor hozzá mennék, mert az egyéves babám mellett nem tudok csak úgy messzire utazgatni.Ő is vállal szülést, de nem itt a helyi kórházban, hanem egy órányira innen.

Mit szólna hozzá a második doki szerintetek, ha tudná, hogy nem nála szeretnék szülni?

Nem tudom, melyik hogyan állna hozzá a dolgokhoz.Egyáltalán szoktak ilyet csinálni?


2010. aug. 4. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az szülész választás lényege,h ugyanaz az orvos kíséri végig a terhességed,mint akinél szülni fogsz,így tud rólad mindent,nem a papírjaidból kell majd kibogarásznia.Én nem sok értelmét látom ennek a variációnak,de te tudod,ahogy neked jobb,úgy csináld.
2010. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akinél szülni szeretnék nemigazán bogarássza a papírokat, viszont nagyon jó doki.Első terhességemnél is csak megnézte a méhszájat és le voltam tudva egy hónapra.Ha gond van, viszont csak rá lehet számítani.

Azért köszi!

2010. aug. 4. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!