Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ciki ha csak a...

Szülés után ciki ha csak a párom látogat meg a kórházban, vagy inkább ez a normális?

Figyelt kérdés
Igaz hogy nálunk szerencsére a kórterembe nem jöhet be látogató, de nem hiszem hogy lesz majd kedvem kimászkálni ha jön vki hozzám. Anyósoméknak úgysem mondhatom hogy ne jöjjenek, és az egyetlen barátnőm is olyan lelkesen mondta hogy bejön majd, hogy nem mondhatok nemet. Amúgy nagyon kevés ismerősöm van, néhány barátunk a párommal, a rokonokkal nem nagyon tartom a kapcsolatot, úgyhogy megrohamozni nem is fognak, de ez meg így nem olyan mintha senki nem lenne kiváncsi rám? Szóval az érdekelne, hogy más hogy van ezzel a látogatósdival a szülészeten.
2008. szept. 22. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak nálunk is úgy lenne!!!

Örülj neki!

Semmi szükségem nem lenne arra, hogy ott rohangáljanak körülöttem, mindenki tartogatni akarná, és a gyereknek ebből semmi nem jó ráadásul..

Elég ha apa-anya-szülésznő fogdossa. Bőven.

Jaj de jó neked.

2008. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én azért örülnék ha bejönnének a szeretteim hozzám, de nem közvetlen szülés után:(((

inkább 2.3.napon...nem tudom nem voltam még ilyen helyzetben

2008. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.Nem jó az újszülöttnek ha sokan vannak körülötte.Nekem mindig rosszkor jöttek be,mert vagy enni szerettem volna v.szoptattam v.már annyira hulla voltam a hasfájós babám miatt örültem,hogy végre egy kicsit elveszi a nővérke,rosszul is voltam és gyenge a kialvatlanság és az éhség miatt erre beállítottak a legtávolabbi rokonok is.Persze csak üvegen keresztül nézhetik meg.Utánna amikor végre hazajöttem 6 hétig nem volt látogatás,kikötöttem,hogy ne jöjjenek fárasztani.A vendégeket is várni kell,rend is legyen...Persze,hogy mindenki kíváncsi lesz a picire ne mondj nemet de 5 percnél tovább ne is állj ott a picivel.
2008. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ENGEM EGY HÉTFŐI NAPON CSÁSZÁROZTAK,KEDDEN 10 ORA KÖRÜL MÁR AZ UJJSZÜLÖTT OSZTÁLYON VOLTA.EGÉSZ NAP KI-BE KELLETT MÁSZKÁLNOM MERT VAGY 30-AN JÖTTEK HOZZÁM.LEGSZIVESEBBEN ELKÜLDTEM VOLNA ŐKET A .....-BA.10 PERCET NEMTUDTAM PIHENNI,GYÖNYÖRKÖDNI A BABÁMBAN...CSAK A PÁROMRA LETTEM VOLNA KIVÁNCSI ÉS KÉSZ.
2008. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se tervezek a páromon kívul mast, es ezt meg is fogom mondani, hogy egyszeruen nem leszek olyan allapotban, es azt nem akarom, hogy jojjenek orommel, en meg ott nyugoskodjek. Majd hazajovok hamar, neten/telefonon tajekoztatok mindenkit, meg beszelek meg mindenkivel talalkozot, ez igy korrekt.

Nekik nem szamit az a par nap keses, nekunk sokat jelent.

2008. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, kevés olyan újdonsült anyuka van, aki arra vágyik, hogy egymásnak adják a látogatók a kilincset. Sokkal jobb, ha a szülés utáni napokban annyit pihensz, amennyit csak tudsz, és csak a babára koncentrálj. A kórházakban ez úgyis elég nehéz a vizitek és egyebek miatt, nem hiányoznak még a látogatók is. Az apuka persze egészen más. Nálunk szerencsére az összes rokon egyszerre jött, így letudtam őket fél óra alatt.
2008. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én örültem minden látogatónak, boldogan mutogattam a babámat:)

hozzám a férjem, öcsém, szüleim, anyósomék, férjem testvéréék, meg a dédi jött be a kórházba. ja és a férjem egyik haverja is. mindez 2 napon belül, és egyáltalán nem volt fárasztó. örültem, hogy ennyien kíváncsiak ránk.

persze, ha császáros leszel, gondolom, nem tudsz majd úgy "ugrálni". hüvelyi szülés után azért jóval könnyebb.

2008. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: nem fogdosta senki a babát, különben is pólyában van. tehát közvetlenül senki nem ért hozzá. egyedül a férjem fogta meg pólyában.
2008. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk 2éve szülte meg anyum a hugimat! én kint votlama folyosónés mint büszke nővérke néztem a icsit ahogy viszik el! a nevelő apukám bent votl anyunál és keresztapukám még aznap bejött mikor megszült anyu a szülőszobában volt még és örült neki nagyon hogy keresztapum bement! utána legimádotabb 2koléganője jöt be a korházi tartozkódás alatt meg nmevelőapukám fia, és egyik betegszálító kolégája, meg anyu nagybátya aki hugom keresztapukája sajnos meghalt rá félévre daganatban! anyu büszkén mutogatta az ő pici babáját! de nála belehetett menni a szobába csak egy kikötése volt amég etet vagy eszik addi tartózkodjanak kint a látogatók! kivétel én mivel segítetem anyunak
2008. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én még várom a 4napot hogy megjöne vagy nem? és hogy öszejött e a baba vagy nem! de nálunk a szülés az úgy lesz hogy vidékre fogunk költözni öszvisz édesanyámék és keresztapámék lesznek a közelünkben a többi rokon meg messze tehát páromon kívűl ők tudnak bejönni mivel amindenigaz székesfehérváron szülök ha mégis bejönnek a többi rokonok hát nem kldöm el őket hogy nem láthatják a picit! de ezu úgyis a babától fog függni mertha nyűgös vagy valami akkor szeretnék csak én lenn ivele meg a párom!úgyis otlesz az hogy ha hazamegyünk jönnek segíteni kioktatni mit hogy kéne csinálni( amit meghalgatok ha jó megfogadom ha nem akkro egyik fülemen ki másikon be) de nem fogom hagyni azt hogy a babának baja legyen! kisbabánál jóljön asegítség főleg ha első den em úgy hogy egyikkézből a másikba menjen! ha nálam lesz kint baba mertn em lesz koraszülött(remélhetőleg) akkor a kiságyában nézegethetik setleg a nyagszülők megfoghatják egy pár percre de nem fogom hagyni hogy felkeltsék! ez az én véleményem jó babavárást és kelelmes problémamentes szülést kivánok
2008. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!