Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után lehet...

Császármetszés után lehet tengerbe fürdeni? Többi lent

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem császármetszéssel. A sebem már szépen begyógyult, a 6 hetes kontrollon is minden rendben volt. Jövőhéten mennénk pár napra kicsit kikapcsolódni Horvátországba, de nem tudom, hogy a tenger okoz-e problémát vagy nem?!

Tapasztalatokat szeretnék! :)



2020. aug. 8. 05:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Só + seb ... "érdekes" lesz. >:)
2020. aug. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha furdesrol van szo, a legjobb a tenger/ocean. A sos viznek szuper hatasai vannak, ha a dokid rabolintott, a kontrollon is rendben minden, seb begyogyult, nem latom akadalyat. Ellenben en inkabb azon aggodnek, hogy nehogy hazafele meglepi erjen es karantenba vagjanak, ha megvaltozna az orszag színe...
2020. aug. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Na meg a 3 hónapos gyerekem se rángatnám el Horvátországba, nagyon hosszú út ez neki.
2020. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Összesen 2 max 3 napról lenne szó, nyilván szerdáig várunk, akkor változik mindig, hogy melyik ország milyen besorolást kap, illetve nem is maradunk következő szerdáig hogy változhasson :)

A babát pedig - bár nem tartozott a kérdéshez, de köszönöm, hogy itt is sok okos anyuka van - nem visszük magunkkal.:)

Szerencsére nagyon jól elvan anyukámmal, ezért is merjük 2 napra itthon hagyni, még nem is igazán érzékeli, nekünk pedig olyan húzós volt ág utóbbi fél év (ház vásárlás miatt) hogy muszáj kicsit 'kipihennünk' :)

2020. aug. 8. 08:32
 5/8 A kérdező kommentje:

az *

Bocsánat, javított a telefonom :D

2020. aug. 8. 08:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért 4 hónapos seb már csak begyógyult... Csúnya lenne, ha nem! (Ezt @1)
2020. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik a kérdéssel kapcsolatban hasznos választ adtak 😊
2020. aug. 8. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi tavaly voltunk ugyanígy, császár után három hónapos gyerekkel Horvátországban. Fürödj nyugodtan, én is úszkáltam, nem lesz semmi baj. Érezzétek jól magatokat!:)
2020. aug. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!