Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszájvizsgálat után kevés...

Méhszájvizsgálat után kevés fehér váladék a fehérneműn?

Figyelt kérdés
Ma finoman megnezte az orvos, hogy mennyire vagyok nyitva, azt mondta, zárt vagyok. Amikor hazaertem, valamennyi fehér sűrű váladékot láttam a bugyimon. Ez lehet a nyakdugo egy része, ettől beindulhat a szülés, sok a joslom, kemenyedes? 40+4 hkm
2020. aug. 8. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen
2020. aug. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem biztos. A nyákdugó nyálkásm kocsonyaszerű, és inkább átlátszó/barnás/sárgás, mintsem fehér. Nekem az egész terhességem alatt több a hüvelyváladékom, általában ez normális, a fertőzések elkerülése végett termelődik ilyen sok, szerintem nálad is ennyi történt. Mindenesetre ilyen késői terhességből már mindenképp kevés van hátra, tarts ki! (Az előző babámat 42 hétre szültem, tudom, milyen visszaszámolni a másodperceket :D)
2020. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!