Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 33 hetesen kocsányos hüveky...

33 hetesen kocsányos hüveky váladék, lehet a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kérdés jellege miatt csak megilyedtem nem tudom hogy mennem kéne e a korházba a dokit majd 10től tudom hívni. Wc papiron ilyen kocsányos hüvelyváladék volt törlésnél. 33 hetes vagyok. Ilyenkor ez természetes vagy tényleg a nyákdugó. Színre nem áttetsző hanem ilyen sárgás fehéres. Nem büdős nem csípba pisilés. Bocsánat ha össze vissza irtam csak megilyedtem
2017. júl. 5. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem a nyákdugó minimum kicsit véres lenne. Bár nekem nem ment el vagy ha elment a vízzel együtt és nem láttam. De a nyákdugó ha elmegy akkor sem törvényszerű, hogy szülni fogsz, nyugi. Nekem 35 hét 4 naposan folyt el a vzem, na én is nagyon megijedtem, hisz még nem volt itt az ideje. De sajnos onnan már nincs vissza út ha a víz megy el. Aznap este meg is született a fiam, de jó súlyban volt és elég érett volt, nem kellett csak egy fél nap inkubátor neki. Remélem, hogy ha a nyákdugó is volt az még nem most fogsz szülni, de ha mégis hamarosan ne félj, mert nem lesz semmi baj. Azért figyeld, nem e szivárog a magzatvíz és nincsenek e görcsök.
2017. júl. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyereknél 34hetesen ment el a nyákdugó! Először fehéres takony szerű volt! Aztán zöldes sárgás! Nem egyszerre ment el hanem fokozatosan! A másodiknál meg csak akkor távozott amikor megindultak a fájások! Na akkor barnás véres volt! Ja és mind a kettő 41.héten született! :)
2017. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer részlegesen jött a nyákdugó 19 hetesen majd 3. trimeszterbe és szülés napján jött ki teljesen, nekem azt mondta doki nem kell aggódni újratermelődik.
2017. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

Kocsányos? :D


Kocsonyás lesz az. Az előbbi valami egész mást jelent, lásd kocsányos tölgy.

2017. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 34 hetesen jött ki, de inkább rózsaszín volt. Utána görcsöltem is, vissza kellett tartani, befektettek.
2017. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a valadek mennyisege? Mert ha jol tudom a nyakdugo ha egyben jonne ki, akkor tenyernyi meretu!
2017. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!