Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy menjek betegen szulni?...

Hogy menjek betegen szulni? Nátha, zoldes váladék felkohogése?

Figyelt kérdés
1-2 héten belul szulok, talán császár lesz, és nagyon fáj a torkom, a kopet zodes tehát bakteriális. mit csináljak? ha dokihoz megyek tuti antibiotikumot ir elo,mert terhesség elején is detto ez volt. szedjem ki? vag probaljuk elobbre hozni a szulés dátumát? csak én lehetek ilyen pehhes.

#köhögés #zoldes váladek
2014. máj. 15. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami színes váladék azt kezelni kell, így ne is legyen kérdéses, hogy elmenj e dokihoz. Egyértelmű.
2014. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én iszonyatos köhögéssel szintén zöldes váladékkal mentem pont egy hete dokihoz. Torok gyulladásra nem kaptam semmit, csak köhögéscsillapítót meg köptetőt írt fel a doki. Hétfőn elfogyott, semmit nem használt. Kedden visszamentem, kaptam antibiotikumot. Szombaton fog elfogyni és már sokat javultam. Jövő szerdára vagyok kiírva. Elsőre is jó lett volna ha az antibiotikumot kapom. Még pont időben vagy!
2014. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak úgy sajnálom a picit hogy még az utols hetekben is antibiotikumma kell etetnem. egyébként 24én lesz a császárom de eloszor 19 ét akarta a doki.
2014. máj. 15. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy egész hónapig szenvedtem a náthámmal végül kaptam antibiotikumot és 1 hét alatt elmúlt.
2014. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia ugyanez volt nálam is! Detto! 35 héttöl majd megdöglöttem olyan betrg voltam! 39 hèten elmentem a dokihoz hogy adjon valamit mert nem akarok így szülni, persze adott antibiotikumot. 2 napra rá kezdtem jobban lenni és gyônyörü betegség mentesen mentem szülni. Menj orvoshoz, ne szenvedj, mert nem lesz energiád mikor kelleni fog.
2014. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
gondold vegig: ha most elmesz kapsz antibiotikumot, igaz hogy kap a kicsi belole de azert nem egesz adagot, a placenta azert szepen megszuri. Vagy nem mesz el jobb esetben csak beteg maradsz szulesre(komolyabb szovodmeny nelkul) betegen, kohogosen, nathasan fekudni frissen vagot sebbel. Es meg napokig beteg leszel, hasznalhatod a maszkot az arcodra, hogy a kicsit ne fertozd meg, de egy nulla imunrendszeru kicsi ugyis elkapja es akkor mar o kapja az antibiotikumot, nathas nem kap levegot, szopizni nem fog akarni es szenvedes lesz mar a legeleje is. Ez az idoszak meg nem betegen is nagyon nehez. Tudom, hogy jot akarsz a kicsinek, de azzal teszed a legjobbat ha egeszsegesen varod.
2014. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elözönek abszolùt igaza van. Nem lesz semmi baja az antibiotikumtól a magzatnak! Olyat adnak ami terhesnek való! Jobb mint betegnek lenni szüléskor ès utána. Ne lègy hös..
2014. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!