Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. Héten extrém sok hüvelyi...

38. Héten extrém sok hüvelyi váladék, ami eszméletlen büdös és tejszerű. Teendő?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
kérdezd meg az orvosod.
2015. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha büdös, akkor nem kérdés, sürgősen, lehetőleg azonnal nődoki (hogy a fenébe jutottál idáig, gondolom nem egyik napról a másikra kezdett el folyni???). Egy hüvelyi fertőzés megindíthatja a szülést is és más gondokat is okozhat.
2015. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Orvosom szerint ezzel nincs teendő, ilyen előfordul a terhesség végén.

Egyik napról a másikra történt, konkrétan tegnap kezdődött, és hullámokban érkezik.

Tegnap voltam ctg- n is a kórházban, ott is említettem, vettek kenetet. A méhszáj még teljesen zárt. 2 hét múlva kell újra megjelennem. Ezért írtam ide, hátha vki tud vmi praktikát mondani, vagy járt már így más is, ez tényleg normális, vagy valóban több figyelmet érdemelne.

2015. szept. 29. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:

büdös??

Hát nem tudom.. nekem is sok tejszerű folyásom van, de külön felhívta a doki a figyelmemet rá, hogy a vége fele már sok lesz.

De nekem nem büdös.

2015. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nincs más hátra, mint kivárni, amíg a kenet eredménye megjön, házi praktikával vagy vény nélküli hüvelykúppal most ne próbálkozz.
2015. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bizony, nagyon kellemetlen. Lehet, hogy már beképzelem, de mintha ruhán keresztül is érezném. A mennyisége meg aztán elképesztő! Egy teljesen friss tisztasági nem birkózik meg vele, ha megindul...

Azt mondta az asszisztens, hogy hívnak, ha vmi nem oké az eredménnyel, különben nem jeleznek. Meglátjuk. Keresgélek a neten tovább, hátha van vkinek tapasztalata ilyennel.

2015. szept. 29. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is jutott ebből.Napi 2-3 tisztaságit elhasználok.És sajnos volt hogy nem voltam itthon és nem vittem magammal,na akkor én is éreztem magamon ruhán keresztül.Iszonyat kellemetlen.Nekem is vettek kenetet,de az eredményig is kaptam kúpot és krémet,ami gyorsan hatott is.Azóta kiderült hogy gomba volt,illetve vmi kevert fertőzés.

A folyás mennyisége viszont maradt (gondolom az természetes),de már nem szagos.Viszont néha érzem h kezdek viszketni azonnal kenem magam és elmúlik.

Muszáj kezelni,mert a baba hamarosan érkezik és nem lenne jó ha valami fertőzést összeszedne a születése alatt...

A 36.heti kenet eredményét még várom.Majd holnapután kapom meg.

Kitartás!

2015. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak be kellett mennem újra a kórházba, mert megint felszaladt a vérnyomásom. Megmondták a kenet eredményét, teljesen negatív...Elmondtam, hogy mit tapasztaltam tegnap, de nem kaptam semmit rá. Ráadásul ma a tegnapi kellemetlenségek egyáltalán nem jelentkeztek. Nem értem!
2015. szept. 30. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!