Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 11 év lesz a két szülésem...

11 év lesz a két szülésem között. Mindenki azt mondja, hogy szinte újra első szülőnek számítok.13 órát vajúdtam a nagylányommal, mert nem akartam tágúlni. Megint ilyen hosszú vajúdásra számíthatok?

Figyelt kérdés
Én azért bízom abban,hogy "emlékszik" a szervezetem még valamire az első szülésből!! Holnapra vagyok kiírva,ma a méhszáj 1110-es volt.
2008. nov. 26. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne mert nekem is 11 év lesz a két szülésem között. Én ugy emlékszem,hogy 9-10 óra volt a vajúdásom.Amig megszületett az én nagylányom is. Én egyébként január 7-re vagyok kiírva. Még van egy jó erős másfél hónapom.Remélem,hogy ez most majd nem tart olyan soká mint az első. (fiú lesz vagy kislány?)

Nekem kisfiú, bár a párom nagyon kislányt szeretett volna.Bocsi,hogy nem igazán a kérdésre válaszoltam. Könnyű szülést kívánok neked :-)

2008. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem 16 év van a két srác között,a pici most májusban született.A nagy fiúval 4 órát vajúdtam,akkor 20 éves voltam,a kicsivel 2 órát,pedig nem lettem fiatalabb...de mindent tudatosabban csináltam,mint akkor.Normál súllyal kezdtem a terhességet,nem híztam sokat,jártam jógázni,pihentem,stb.Ennyiben különbözött,semmi másban.Illetve most fájdalomcsillapítót se kértem(szinte ideje se lett volna hatni!)és nem volt gátmetszésem se.Szval sztem az én szervezetem nem felejtette el.Könnyű,gyors szülést!!!
2008. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen méhszájértékkel szerintem könnyebb szülésed lesz.

Én 2000-el mentem be szülni, így sokkal nehezebb volt, ott kellett teljesen kitágulnom.

Fel a fejjel, ne aggódj!

2008. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!