Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik császárra készülők,...

Harmadik császárra készülők, ti nem aggódtok?

Figyelt kérdés
Én nagyon parázom. Első kettőnél nem volt gond, hamar rendbe is jöttem, de azóta eltelt 7 év. Már nem vagyok fiatal, pár kilóval több is vagyok. Bár a doki azt mondta, nyugodtan bevállalhatom.Azért én folyamatosan ezen pörgök. Ti hogy vagytok ezzel?
2020. aug. 22. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Én nem aggódom a te császárod miatt. De kösz a kérdést.
2020. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy?
2020. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
MIvel nem ismerlek, én sem aggódom a harmadik császárod miatt. AMúgy ha a doki azt mondja, hogy semmi baj nem lesz, akkor kicsit megnyugodhatnál.
2020. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Én nem aggódok. Most jobb? :)
2020. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Én is harmadik babára készülök, és az előző 2 császár lett. Persze, hogy aggódom, láttam én is a statisztikákat, és nyilván józan ésszel is tudom, hogy 3 hasi műtét kockázatai már nem olyanok főleg 35 felett, mint egy 20-as éveiben járó első császárának. De igyekszem optimista lenni, és még az is lehet, hogy sikerülne természetesen megszülni, támogató az orvosom.


Azt gondolom, hogy a műtét kockázatait te magad csökkenteni nem tudod, így nem maradt más, mint az optimizmus, hogy most is minden rendben lesz!

2020. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is van a családban 3 császáros anyuka. nem volt gond.
2020. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha 35 körül vagy, akkor a sebed fog picit lassabban gyógyulni,picit fájdalmasabb, de alapvetően jobban fogod bírni, mint az elsőt.
2020. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Én inkább a humorod miatt aggódnék.
2020. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is három császárom volt. Mindegyik kb. 3 év különbséggel (37 évesen a harmadik). Az elsőnél napokig alig bírtam járni (utána be is gyulladt a seb), a harmadiknál másnap szinte futottam. Az utolsó sebem gyógyult a legkönnyebben, nem tudom van-e hozzá köze, de egyedül akkor kaptam csövet kis zacsival ami gyűjtötte a váladékot. Az utolsó hetekben gyakran nézték ultrahangon, hogy nem nyílik-e szét a korábbi belső varrat, de szerencsére nem volt gond. Még annyi, hogy erős testalkat vagyok, nem is kicsit.
2020. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, hogy itt mindenki karorvendve ráugrik egy nyilvánvaló elírásra.... ennyire nincs sikerélményetek az életben, hogy ez okoz örömöt, vagy?


Kérdező. Nyilván en is aggódnék. Keresnek olyan dokit, akiben 100%-ig megbizom. Légy pozitív. Minden rendben lesz.

2020. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!