Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik császárral óvatosabbak?

Harmadik császárral óvatosabbak?

Figyelt kérdés
35 hetes leszek a jövőhéten és a harmadik császár lesz!multhéten voltam a dokimnál de nem mondd semmit,hogy hamarabb lenne a császár!kb egy hete fáj a hasam alja az előző császár helyén,olyan érzés mintha kb egy hete szültem volna!!kívülről nem piros csak fáj!!
2015. júl. 12. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

ha fáj akkor menj be a kórházba és nézesd meg!

testvéremnek volt 2 császárja és a 2. végefele már sokat mérték az előző császár hegének a vastagságát!

2015. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mennyi idő telt el az előző 2 császár óta?


Én biztos nem hagynám annyiban.... mi az, hogy nem mond semmit?? Lehet, hogy ez normális vagy nem okoz problémát, de akkor mondja ezt és támassza alá orvosilag!

2015. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Két év telt el a két császár között,multhéten csinált ultrahangot és azt mondta minden rendben van...de a szülésről és a hegvastagságról konkrétan nem mondd semmit!
2015. júl. 12. 12:48
 4/21 A kérdező kommentje:
Az első Kisfiam 5eves a második 2eves
2015. júl. 12. 12:49
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvosom, hogy a 34. héttől kezdve hetente csinál ultrahangot, és a 37. hétre kitűzzük a császár időpontját.

Nekem a 2. császár előtt fájt sokat a hasam és a heg, mindig megnézte és megnyugtatott, hogy nincs semmi baj.

2015. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ahogy emlékszem nekem is fájdogáltv a masodik előtt is!!
2015. júl. 12. 13:17
 7/21 A kérdező kommentje:
És meg csinálta a 37.héten?
2015. júl. 12. 13:17
 8/21 anonim ***** válasza:
Sürgősségi császár lett a 33. héten, lepényleválás miatt.
2015. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 császárom volt. A 2.-nál még kihordhattam végig,de a 3.-nál amikor az első orvosi vizsgálatra mentem, 8 hetes voltam,már akkor közölte a dokim,hogy a 34.héten be kell feküdnöm,mert félt,és majd meglátjuk meddig húzzuk a dolgot.Nos a 36. héten megműtöttek,mert elég nagy volt a baba,nekem is fájdogált a hasam,szóval megelőztük a bajt. Én azonnal bemennék a kórházba,hogy megnézzék mi van,és csináljanak egy hegvastagság mérést!
2015. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Annyira nem vészes,de szólni fogok neki!!26 hetesen volt 975gr a babám,elég nagy pocakom van,a második 38.hétre született 4400grammal..nem azért mondom,de nem bánnám ha negműtene 36.héten,de attól is tartok,hogy Nehogy válni baja legyen a babomnak mert 4 héttel hamarabb születik,de ügye ezzel ellentétben az én állapotokat is nézni kell.
2015. júl. 12. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!