Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császár volt az első két...

Ha császár volt az első két szülés, és harmadikra a baba betegsége vagy bármi más miatt el kell venni a második trimeszterben (császárral) akkor lehet még babát vállalni?

Figyelt kérdés
Vannak orvosok akik engedik a több császárt,de van aki csak 3at. Meg hát függ a hegtől is!
2013. máj. 21. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor gyakorlaton voltam szülészeten ott azt mondták 3 a maximum,de szerintem orvos függő,mert a nővérem orvosa azt mondta,ha a második baba is császáros lesz,akkor nem enged többet.De szerintem 3-nál többet egyik orvos se enged.
2013. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két anyukát ismerek fejenként 5-5 császáros gyerekkel, egyet néggyel, de ő is mondta, hogy az orvos még egy ötödikben is benne lenne, ha akarnának.
2013. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy az első császármetszés után volt egy nem szülés céljából végzett császárom, amikor is a hasamat ugyanott vágták, mint előtte, de a méhemet rá keresztben. Ezután született még 1 gyermekem császármetszéssel, és most várom a 3. babát. Az orvosom az elején közölte, hogy nagyon sokszor szeretne látni, és legkésőbb a 38. héten megműt. Most vagyok 15 hetes, eddig volt 6 uh-m, és minden rendben van.

A 4 műtét 5 éven belül lesz.

2013. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen így érthető ,hogy sokszor akar látni!Nekem a legutolsó császárom másfél éve volt,és nem mostanában tervezzük a tesót!
2013. máj. 21. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk "muszáj" volt így bevállalni.

31 évesen szültem az elsőt, és 36 évesen fogom a 3.-at. A korom miatt nem várhattunk éveket, és nem is akartunk. De soha egy szóval nem mondta, hogy nem vállalhatnánk még babát ezek után.

2013. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!