Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két gyermekem császárral...

Két gyermekem császárral született, most érkezik majd a harmadik. Akik hasonló módon szültek, írnának tapasztalatot a harmadik szülésről?

Figyelt kérdés
Féltetek? Én nagyon...
2015. szept. 22. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Újabb császárra készülsz, vagy hüvelyi szülésre?
2015. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én mindig hüvelyi szülésre készültem. Az első császár a 34. héten volt, a második a 40.-en. Nem hinném,hogy hüvelyi szülés lenne a harmadik.
2015. szept. 22. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak mert nem egy nő történetét olvastam a közelmúltban, akinek sikerült harmadszor a hüvelyi szülés. Miért lett 34. héten császár? :(


Én a 2. -at várom, első császár lett. Nekem a Facebook VBAC támogató csoportja sokat segít. Ha esetleg érdeklődsz a természetes szülés iránt, sok tapasztalatot olvashatsz, hogyan érdemes rá készülni, milyen kórházban, milyen orvosnál, milyen esélyekkel indulsz. Mert sajnos ez egyáltalán nem mindegy, már egy császár után sem.

2015. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából magam sem értem miért lett császár, az orvosok szerint a méhlepény elöregedett.:-(
2015. szept. 22. 10:33
 5/5 A kérdező kommentje:
és pont az gondoltam, hogy a 2. lehet hüvelyi, mivel már a 40.hétben voltam, de az is császár(altatásos )lett. Sok bizadalmam már nincs. Köszönöm a tanácsodat! :-)
2015. szept. 22. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!