Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülést követő vérzésre lehet...

Szülést követő vérzésre lehet super plus tampont használni vagy mindenképp nagyméretű betétet kell?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok, lassan szülök. Szeretnék mindent tisztán látni előre.

2020. aug. 23. 15:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is éjszakait (is) vettem, de vhol olvastam, hogy az kevés lesz. Nem is azt használtam, mert valóban nem lett volna elég. Vmikor, amikor haza jöttem a kórházból, akkor már használtam.
2020. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Tena felnőttpelenka a legjobb, legkényelmesebb. Első 2-3 nap az, utána elég volt az éjszakai always.
2020. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Tena felnőtt pelenkát hordtam én is mindkét gyerekkel az első héten szülés után. Nem kell vele foglalkozni, leveszem, kidobom, kész. És nem volt soha gondom azzal, hogy nem bírta el a strapát. Egy sima éjszakai semmire se lett volna nekem elég.
2020. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak a kórházban kellett hatalmas betét, amit ott adtak. Otthon még pár napig napi 2 db éjszakai betét elég lett volna ha nem cseréltem volna sűrbben, utána még 4 hétig csak tisztaságit használtam. Nem tudhatod előre milyen lesz. Készülj pár db tena betéttel, még pár csomag éjszakaival, aztán meglátod. Tampont tilos használni!
2020. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
Tampont nem szabad!Többféle vérzéshez vettem betéteket, több márkát, elején a vastagabb kellettek, de fokozatosan gyengült a vérzés. Itthon elég volt a normál szárnya betét is.
2020. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 khniki ***** válasza:
Van, akinek elég az éjszakai betét. Én Chicco szülés utáni betétet használtam és jól tettem, nagyon erős vérzésem volt.
2020. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!