Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek darabokban távozott a...

Gyak.kérd. kérdése:

Akinek darabokban távozott a nyákdugó mikor szült?

Figyelt kérdés
Ma reggel és most este is találtam sárgás nyúlós hüvelyváladékot a WC papíron ami szerintem nyákdugó lenne.Talán beindul a szülés....

2020. aug. 23. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kiírt napon elment egy nagyobb darab, majd minden nap még 1-1 kisebb. 40+6 hetesen szültem, magzatvízelfolyással indult. Másnap lett volna indítás.
2020. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
cca 2 hét
2020. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reggel távozott a nyakdugo, este indult a szülés 40+6 naposan. De ez semmit nem jelent mert 1 órától akár több hétig is lehet onnan még hogy beinduljon, mind normális és átlagos.
2020. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekemnél 5 nap volt utána mire beindult.
2020. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem hetekkel előtte kezdődött, újra is termelődött.

36. héten kijött egy baromi nagy darab, de 40+4 volt mire a fiam megszületett, az is egy kis rásegítéssel.

2020. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem már régóta apró darabkák jönnek ki, pontosan nem tudom mikor kezdődött de kb egy trimeszterrel ezelőtt. Szerintem folyton újra termelődik ezért nem volt gond. Most 36 hetes vagyok, nagyobb darabot még nem láttam.
2020. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajnalban és reggel távozott, délutánra lett meg a kislányom.
2020. aug. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy hétre rá és nagyon rossz volt, mert teljesen azt hittem napok kérdése és rettenetesen nehéz a végén már várni. Két nappal az első adag után elment egy még nagyobb adag és mégis utána még 5 nap volt. Hajrá!
2020. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn kezdett távozgatni kisebb darabokban, csütörtökön szültem. Beindította a doki magzatvíz szivárgás miatt, de egyébként még szerintem nem indult volna be magától. 38+5 hétre szültem.
2020. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!