Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kelengyelistán szereplő...

A kelengyelistán szereplő dolgokon kívül miket vittetek még be a kórházi napokra?

Figyelt kérdés
Mit ajánlanátok aminek nagy haszna volt, esetleg mégsem volt a kapott listán?:)

2020. aug. 26. 07:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Én vittem magammal egy puha plüssplédet meg egy kispárnák :D nagyon jó döntés volt.
2020. aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem is kaptam listát, a neten szedtem össze.

A listádon van aranyérpárna?

2020. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ágyneműt nem engedtek bevinni, egy plusz nagyobb méretű törülköző, amit a párnára fektettem, mert kipattogtam az ottani mosószertől. 🙈 Plusz egy nagyobb pléd, amivel takaróztam (tetszett-nem tetszett nekik).Pedig nem is érzékeny a bőröm.


Jégzselé a gátsebemre (nekünk nem volt a listán, meg a kézi mellszívó sem). A jégzseléért örömkönnyeket hullattam, majd második éjszaka a kézi mellszívóért is.


Itthon jobb volt az elektromos, mikor több tejem volt, de arra, hogy stimuláljuk, meg lefejjük a felesleget, a kézi nagyon jó volt.

2020. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Sterilizáló zacskó, önzáró tasak. Toll, címke a hűtőbe feliratozni, ha több szobára közös hűtő van.
2020. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

"Kilépő" a fürdőbe.


A dm-ben lehet kapni, azt a 2 db-os, ruha felmosó szerű anyagot.


Az egyik, a csúszásveszély miatt jó felitatni az esetlegesen kipacsált vizet, a másikra jó kilépni, közben szárad a papucs is, amíg megtörölközik az ember.

(Bár ez, lehet csak az én mániám, ha idegen helyen vagyok😂🙈).

2020. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon jókat írtatok! 2.válaszoló, nincs a listán de erre gondoltam én is. Inkább legyen. Az a biztos.:) 5.válaszoló, a kilépő eddig nem jutott eszembe, de nagyon jó ötlet!
2020. aug. 26. 08:21
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Második gyermekemet várom, és ami nekem jól jött volna az első szülés után is, az a szoptatós párna. Úgyhogy most majd vinni fogom. :)
2020. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Párnát. Plüss állatot (magamnak a fejem alá, hogy jól ki tudjam támasztani a nyakam). Sterilizalo zacskót a fejőhöz. Pólya, hogy könnyebb legyen megfogni. (A szoptatos parna is jó ötlet.)Bimbo védő krém. Aloe Vera spray a gátsebre. Hűtőben lehűthető jégparna szinten a sebre. Kb ezek. Persze nem vittem, utólag hoztak utánam a legtöbb dolgot, de ezek meg kellettek.
2020. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Zabkása, Karamlz sör. Nekem segìtett beindìtani a tejtermelést.


Illetve,ülőke fólia, mert gátsebbel, nem ment a kuporgás. A gátsebre aloe vera spray, betadin kenőcs. Fertőtlenítő kendők, takarításhoz... Nem ártott, borzalmas kosz volt, hiába jöttek naponta, "takarítani". 😱


Saját hőmérő a kicsinek.

2020. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Hosszabbító


Nem volt elég dugalj a szobában a töltőknek

2020. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!