Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az országban hol találhatok...

Az országban hol találhatok olyan szülészt, aki hipnoszüléssel foglalkozik? Hol találok olyat, ahol nem fogadnak kétkedve, hanem támogatnak benne? Esetleg a kórház maga ad szülésfelkészítést.

Figyelt kérdés
Bács-Kiskun megyében, vagy a környékén érdekelne.

2020. szept. 1. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenről meg sehol nem hallottam, de szerintem Budapest környékén a legnagyobb eséllyel.
2020. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyik instagramos anyuka ezt reklámozta (2 ilyen szülése is volt), pixyre a neve. Nála lehet ki tudod deríteni. Vagy a posztjai alapján.
2020. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő a Róbert Magánkórházban szült. Nekik van háborítatlan szülés csomagjuk.

Egyébként én is nagyon sokat keresgéltem a témában, hogy állami szférában ez működik-e. Nem igazán. Illetve utána kell nézni a kórház protokolljának és adott kórházak pl. facebook oldalain az orvosokról is lehet információt gyűjteni. Ha egyet kinéztél, akkor pedig érdemes személyesen beszélgetni a meggyőződéseidről.

Én pl. nem szeretnék teljesen háborítatlan hipnoszülést, de maga az elv nagyon tetszik, így én is keresem az alternatívákat.

2020. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örömteli szülés facebookon. Keress rá. Pixyre egy megoszto személy. Van aki nagyon imádja van aki a falra mászik tőle. Igaz háboritatlanul szült, de magánkorházban. Az nem olyan mint egy állami.. és igenis lenézi azokat akik nem egy véleményen vannak vele, vagy nem tudnak szoptatni. Szerintem ebben egy szakember segitségét kérd ne egy youtubeos influencer aki nem szakember
2020. szept. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell hogy szimpi legyen maga az influencer, ha egyébként a hipnoszülésről tud infót nyújtani. Nyilván ő magánkórházban szült, ezért picit más a felállás, de lehet hogy az orvosa rendel állami kórházban is, ki tudja.

Én megnéztem a hipnoszüléssel kapcsolatos videóit és szerintem jól összefoglalja a technika lényegét. Tájékozódásnak, illetve élmény megosztásnak nem rosszak, nyilván tanácsot nem kérnék tőle, arra vannak szakemberek. Én sem feltétlenül értek egyet mindenben ezzel kapcsolatosan, de mindenkinek meglehet a maga meggyőződése. :)

Én pl. nála hallottam először hiteles véleményt Rékáról (aztán persze több videót is találtam mástól), aki ilyen tanfolyamokat szervez és már teljesen biztos vagyok benne, hogy el fogunk menni rá.

2020. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hódmezővásárhely születésház
2020. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!