Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferenc kórház, szülésfelk...

Nina0120 kérdése:

Jahn Ferenc kórház, szülésfelkészítő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Jahn Ferencben (más nevén Dél-pesti) fogok majd szülni, tehát oda járhatok szülésfelkészítőre is. Kerül e valamibe? Kell e előre jelentkezni, ha igen hogyan? Apuka jöhet e? Köszönöm szépen a válaszokat. Saját tapasztalataitokat, és élmenyeiteket is szívesen fogadom. :)

2014. szept. 13. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szülésfelkészítőn nem, csak szülőszoba látogatáson voltunk. A honlapjukat nézd meg, ott találsz némi információt.

Személyes tapasztalat: maximálisan elégedett voltam velük: szülésznők, doktorok, műtősök(császár lett a vége), csecsemősök nagyon profin végzik a dolgukat. Se fogadott orvosom, sem pedig szülésznőm nem volt.

2014. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába nézem, csak egy teló számot találtam. Ott van ugyan, hogy az I. félévben mikor melyik nap indul és mi de az csak Júniusig. :(
2014. szept. 13. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Felevenkent teszik fel az idopontokat. En szuloszobalatogatason meg egy olyanon voltam ahol elmondjak gyakorlatilag h mi tortenik a gyerekagyas osztalyon. A szuloszobalatogatas eleg jo, megmutatnak mindent, lehet kerdezni. Nekem volt fogadott orvosom, szulesznom nem. Ket szulesznovel kerultem kapcsolatba egyik rosszabb volt mint a masik.... A szulesem szep elmeny volt, meg voltam elegedve a szulesznokon kivul mindennel. Csecsemosok kozott vannak bunkok es normalisak is.
2014. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


A kezdőlapon görgess le és ott van a leírás :)

2014. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok,

és ha sok időd van, szerintem látogasd meg a Sote szülésfelkészítőjét is, bárki mehet oda és sokkal több témát érintenek mint itt, és az is ingyenes.

2014. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4. utána nézek! :)
2014. szept. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!