Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt aki “megbeszélte” a...

Volt aki “megbeszélte” a babájával, hogy mikor és hogyan érkezzen?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 21:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Én azt beszéltem meg vele, hogy nem akarok szülni, mert rettegek tőle. Faros lett a 36. héten. Császároztak. 🙏
2020. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
12 akkor állati mákod volt, hogy nem nalunk szultel, mert megszulesztettek volna veled farral 😀
2020. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
Köszönöm a lepontozást, gondoltam, hogy le leszek, legyetek boldogok vele.
2020. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még szugerálom, majd októberben kiderül, hogy hallgatott-e rám. 😂🤞
2020. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%
Ne vedd magadra 11-es! Sokak szemében elítélendő ha valaki valamilyen okból kifolyólag császárral szeretne szülni.
2020. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
88%
Anyukám orvosa nyaralni készült a szülés kiírt időpontjában. Ő mindenképpen nála szeretett volna szülni. Az orvos azt mondta, vagy sietek, vagy megvárom, míg hazaér. Anyu "megbeszélte" velem, hogy akkor szülessek, amikor az orvosa itthon van. Nem sokkal azután, hogy bejelentette, elutazik, váratlanul elfolyt a magzatvíz és beindult a szülés, két héttel a kiírt időpont előtt. Később is nagyon szófogadó gyerek voltam.
2020. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!