Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ritka nagyon az,amikor a baba...

Ritka nagyon az,amikor a baba meghalt 8.honapba hasba,vagy szüléskor hüvelyi uton megfullad,halva születik rendes ki irt időpont környékén,?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Ma már ritka, igen.

Velem előfordult hasonló tragédia, de az is 18. hét előtt történt. (16.) Ha körülnézek ismerősi körben, nincs 50 év alatti ismerősöm, akinek halva született volna a terminus végén a babája.

Normális életvitel mellett, ha a kismama nem dohányzik, nem iszik, nem kábítószerzik, járt vizsgálatokra, akkor ettől nem kell félni.

2020. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem van egy barátnőm akinek a 39.héten meghalt a baba. Előző héten nem volt semmi baj. Utána nem mozgott, bementek és nem élt. Köldökzsinór annyira rá tekeredett. Borzasztó volt látni amúgy mert lefotózta a babát. Fiatal volt 24 éves , de utána lett egy gyerek és szerencsére nem történt ilyen.
2020. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
A fiam apjának lett volna egy bátyja, a 38. héten meghalt sajnos.
2020. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekem van 3 fiatal nő ismerősöm, aki így járt. Borzalmas. Azóta mindegyiknek lett gyereke, és mind jól vannak. (Mind a 3nak első terhessége volt).
2020. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Tavaly a 25 éves barátnőmnek halt meg így a babája.

10 éve a 30 körüli tanárnőm is így járt sajnos.

2020. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4es válaszoló vagyok. Leírtam segítő szándékkal a saját környezetemben mit tapasztaltam, semmi egyebet nem fűztem hozzá. Hogy most ezt egyesek miért értékelik negatívnak az retély számomra. (Talán mert nem azt írtam, hogy ilyen nincsen, hanem a szomorú valóságot?) Csak gratulálni tudok!! 🤦‍♀️
2020. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos nekem több ilyen ismerősöm is van.


Ritka.. ennek elllenére előfordul.


Egyik esetben agyvérzést kapott a baba... nem császároztak, és beszorult a szülési csatornába..

Pár hónapot élt.


Másik esetben 39. Héten..

Itt sajnos az orvosok is tehettek róla... nst rossz lett.. de a fogadott orvosa nyaralt, hiába javasolta az ügyeletes az indítást...telefonon - sajátja azt mondta másnap jön, megnézi..

A halott babát látta már../ elzáródott a köldökzsinór/


Másik esetben csomó lett a zsinóron.. 36-37. Héten



Nyakra tekeredett zsinór önmagában nem gond ( úgy született a babám, minden komplikáció nélkül

2020. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Hasba meghalni nem tud, hasbaN viszont igen
2020. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Tavaly egy ismerősöm egy hónappal hamarabbra volt kiírva, mint én, tehát szeptemberre. Augusztus elején még elutaztak egy hétre Horvátországba nyaralni, ide kb 1100 km. A nyaralás alatt durván begörcsölt, ott vitték kórházba, sajnos baba nélkül jöttek vissza :(


Most jut eszembe, a kozmetikusom is így jár kb 3 éve. Nem tudok részleteket, csak hogy a szülés előtti hetekben halt meg a baba.

2020. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyes azert ez nincs igy. Csaladomban es kozeli ismertsegben is van az elmult 5 evben halva szuletes, magatol beindult szulesnel. Koldokzsinor miatt. Egeszseges sportos anyukak mindketten.
2020. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!