Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ritka nagyon az,amikor a baba...

Ritka nagyon az,amikor a baba meghalt 8.honapba hasba,vagy szüléskor hüvelyi uton megfullad,halva születik rendes ki irt időpont környékén,?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Bocsánat, akkor tévedtem. Szerencsés vagyok akkor, hogy én épp nem találkoztam ilyen esetekkel, nem akartam ferdítani, én tényleg nem találkoztam..
2020. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Tudok egy sztorit, bár itt a baba túlélte a születését. Egészen konkrétan a másik kismama, akivel egy napon császároztak mesélte el hogy járt. Az ultrahangos sosem nézte meg alaposan a babát, csak körülbelüli értékeket diktált be. Aztán mire meglátta, hogy baj van, már késő volt, és nem mert szólni. A baba időre, súllyal megszületett, csak hát nem sírt fel. Újraélesztették, anyuka látta 2 percig, aztán mentőhelikopterrel vitték a szegedi újszülött-intenzívre. Aztán végül a sztori sajnos úgy végződött, hogy felhívták anyukát, hogy többször már nem élesztik újra. Akkor már 6-7-szer élesztették újra. Azt mondta nem voltak normálisan kifejlődve a belső szervei. Annyit tudok még a babáról, hogy állítólag megszólalásig hasonlított az új picikére.

Amúgy érdekes a világ, ugyanaz volt az én ultrahangosom is, de szerencsére nálam figyelt. Plusz a kórteremben egy hölgy szülését is ő vezette le, és neki is életben maradt a babája.

2020. szept. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősömnek a babája szülés alatt, kitolás közben halt meg... Meg állt a szíve..
2021. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!