Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben milyen hangokat...

Szülés közben milyen hangokat adtatok ki?:) Kiadtatok magatokból mindent, kiabáltatok, vagy próbáltatok "csendes" szenvedők lenni?? Mondtatok esetleg így utólag valami vicceset vajúdás közben?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 16:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy csendes szenvedő vagyok, kozben is csak szorítottam amit értem, de voktak olyan pillanatok amikor olyan hangok jöttek ki mint még soha :D nem kiabálás,ilyen erőlködés féle..visszagondolva vicces :D nem zavart senkit. Én párszor baz**egeltem.. Nevetett mindenki :D csak én nem :D
2020. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nyüszögtem, mint egy kutya... halkan, de még így is rámszóltak, hogy legyek csendben...
2020. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csendben szenvedtem. Egyszer mondtam,hogy ez tényleg nagyon fáj, de mivel nem jött rá semmi reakció így többet nem szóltam,hogy fáj :D
2020. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%

Sziszegtem, nyögtem, nyöszörögtem, de nem kiabáltam, üvöltöztem, azt rangon alulinak éreztem volna. Az elején lett volna kedvem az üvöltéshez, a végén erőm nem volt, örültem hogy a kitolásra az utolsó csepp energiámat elő tudtam szedni. Senki nem szólt rám ezért (se), sőt a végén a szülésznő megdicsért az orvosnak, hogy milyen méltósággal viseltem. Onnan jött fel a szó, hogy a szülésznő karján zöldes véraláfutások voltak, mert pár nappal korábban egy szülő nő szétmarta... Szerintem egy-egy ordítás nem, de a torokszakadtig üvöltés és marás nagyon gáz.


Kiszaladt egy-két fura mondat a számon, például a szülésznő a gyerekemhez "beszélt", hogy "miért nem jösz le, mit csinálsz?", én meg mondtam hogy velem szemétkedik...

2020. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Volt, hogy nyögtem, a kitolás előtt már ilyen fura torokhangok is felszakadtak belőlem. Alapvetően inkább halk voltam. Kitolásnál kiáltottam fel egyedül hangosan az nagyon-nagyon fájt. Pedig mindenki azt mondja, azt nem is lehet érezni. Hát én éreztem...


A vicces az volt, mikor kitolásnál mondták, hogy csukjam be a szemem. Erre én valamiért képtelen voltam. A férjem meg csak kiabált, hogy csukd be, csukd be. En meg abbahagytam a nyomást és közöltem:

- jó van, haggyà má békén.

Erre mindenki felröhögött, aki a szobában volt.


Vagy a varrásnál hisztiztem, hogy fáj, a doki meg mondta, hogy sajnos ott nem hagy úgy az érzéstelenítő, próbálják ne mozogni akkor hamarabb vége.

- Jó hát amúgy nem fáj annyira, mint amennyire hisztizek.

A szülésznő majd bepisilt a röhögéstől, hogy “még be is vallja”.


Meg még egy vicces volt egy nagyon erős fájásnál nem akartam kiabálni, úgyhogy véletlen megharaptam a férjem 😀 (mármint nekem fel se tűnt, hogy megharaptam, na akkor ő kiabált, nem én) ez is nagyon tetszett a szülésznőnek. Szerintem üde színfoltja lehettünk a napjának, mert utána jött hozzánk egy szülés utáni tanácsadó és mondta, hogy halotta, jó volt a hangulat.

2020. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
5: ha szülsz még valamikor kamerával toljátok, utána youtube sztárok lesztek :D Amúgy az én férjemnek is fétise volt a szemcsukásra való felszólítás, pedig én magamtól is csuktam.
2020. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
6 szerintem szegények úgy érzik ez az egyetlen amiben tudnak segíteni. Látja hogy nem csukod be, hat mondja, hogy de csukjad. Kb semmi más ráhatása nincs a dolgok alakulására a kitolásnál 😀
2020. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
7, jogos, az én párom is úgy toporgott ott, mint a szarógalamb. Mondjuk ő kapott nemes feladatot, tarthatta a szülőágyat, mert gurolós volt, de a fék csak folyamatos lábbal tartás mellett működött :)
2020. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
8 pedig az is nagy show lett volna, ha elgurultok kitolas közben. 😀
2020. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát kitolásnál én ordítottam. A doki azt mondta csak nyugodtan, ha már így kicseszett velunk Éva anyánk...
2020. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!