Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben milyen hangokat...

Szülés közben milyen hangokat adtatok ki?:) Kiadtatok magatokból mindent, kiabáltatok, vagy próbáltatok "csendes" szenvedők lenni?? Mondtatok esetleg így utólag valami vicceset vajúdás közben?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 16:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak sírtam... amilyen hangja annak van, olyat adtam ki.

Meg néha beszéltem, könyörögtem, hogy akármit csináljanak, csak legyen vége.

2020. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbrészt csendes voltam, a legvégén a kitolás előtt közvetlenül a nagyon durva fájásoknál volt szerintem, hogy mély hangon kicsit talán hangosabban nyögtem. Tudod ezek a hosszan elnyújtott, összeszorított fogú nyögések. A kitolásnál meg rám szóltak, hogy ne kiabáljak, mert elveszik az erőm, pedig akkor nem a fájdalomtól, hanem tényleg az erőlködéstől esett volna jól kiabálni. Ezt mondjuk nehéz volt megállni, de igyekeztem. Vicces rész nem volt, szerintem a létező legeseménytelenebb szülésem volt, nagyrészt csendben és nyugiban, szerintem az orvos is pihizni ült csak be hozzám, mert nagyon dolga nem volt, azon túl, hogy azt a picike kis gátszakadást összevarrja, de cserébe vagy 20 percig várta, hogy leváljon a méhlepény, addig leültek mellém a szülésznővel és cseverésztek :D
2020. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Vajúdásnál sétáltattak párszor, akkor épp a következő baba nevét beszéltük meg, az egyik orvos elhaladt mellettünk és megjegyezte, hogy ilyet se hallott még.


Az infúzió bekötése előtt mondtam, hogy milyen színű kanült kérek (ugye a legkisebbet, de persze nem azt kaptam)


Lehet rangon aluli, de én az utolsó kitolás előtt bizony kiabáltam. Akkor azt mondta a szülésznő, hogy ezt ne tegyem és szedjem össze az erőm...sikerült.


Amikor a feje kint volt, akkor megkérdeztem, hogy "na, akkor már ki tudja húzni?"


A gátmetszésnél megjegyeztem, hogy" na tuti most vágott, mert hallottam"


Amikor a placenta kijött, megvizsgálták, majd mondták, hogy nem kell ám megnézni, ha nem akarom, mondtam, hogy "de nagyon szeretném, csak nincs erőm felülni"


Összevarrás előtt, amikor készülődtek, mondtam, hogy "akkor most lehet szűkebbre kérni?" a válasz persze az volt, hogy nem, de felajánlották, hogy kaphatok piercinget.

A varrásnál is volt egy kisebb sikolyom, mert nem hatott semmilyen érzéstelenítő.


Mielőtt felvittek volna osztályra, jött a szülésznő, hogy akkor pisiljek, vagy katéterez.... "na nincs az az Isten, hogy nekem katétert adj"...kijött pár csepp..." sikerült" mondtam boldog fejjel.... "ennyi nem elég"...jött a válasz.


Folyamatosan mindenért bocsánatot kértem...nem tudom, hogy miért.


Lehet így olvasva nem viccesek, de abban a helyzetben szinte minden mondat oldotta a "feszültséget" és egy kicsit megmosolyogtatott mindenkit.

2020. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

9.Válaszoló

"...elgurultok kitolas közben. 😀"

Ez jó, el is képzeltem!😂😂

2020. szept. 23. 19:49
 15/20 anonim ***** válasza:
96%
Kitolásnál ordítottam. Magam is meglepődtem mert első szülésnél nem, de a második intenzívebb és fájdalmasabb volt. Szerintem se a dokim se a szülésznőm nem szólt érte, mondjuk meg se hallottam volna őket szerintem 😁
2020. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Vajúdás alatt nem korlátozták kiabálhattam is volna, kitolásnál szóltak, hogy ott már figyeljek mert fontos mire használom a levegőm. A fiamnál ilyen zilálás féle tört fel belőlem, nem is tudtam hogy képes vagyok ilyen hangokra. A lányomnál nagyon semmi. Az utolsó fájás előtt még megkérdeztem a szülésznőt hogy mi a helyzet, mondta hogy minden klassz már látja a fejét még 2-3 fájás. Én meg azt gondoltam nincs az az isten hogy még 2-3 fájás t végigcsináljak. A következő el meg is lett. De ott se kiabáltam.
2020. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Oxyval indítottàk a szülèsem, nagyon fàjt. Magas hangon sikítoztam, mint akiben kèst forgatnak. Kitolàs màr szinte alig fàjt, akkor mèlyhangon kiabàltam, kb. egy anyatigris hangja lehet olyan.
2020. szept. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is torokhangok jöttek mint valami mély morgás. Amikor tudtam beszéltem, nem kiabálva. Egyszer a férjemnek ki kellett menni wcre én meg könyörögtem, hogy ne menjen. Meg folyton mondogatta milyen erősségű fájásaim vannak, nézte a gépet és kommentálta én meg egyszer rászóltam, hogy fejezd be, neked az csak egy szám. A kitolásnál még annyit mondtam, hogy el fogok ájulni, erre a doki, nyugodtan majd felkeltjük.


Szerintem nem gáz kiabálni. Rettenetes fájdalom a szülés.

2020. szept. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 khniki ***** válasza:
100%
Belőlem egyetlen hang sem jött ki, max sóhajtás. De a szomszéd szülőszobából érdekes dolgokat hallottam. :)
2020. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mikor és hogy szültetek? Kérdező szülés kor adtál ki hangot?
2023. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!