Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nemrég szültek Pécsen,...

Akik nemrég szültek Pécsen, mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valószínű magánban szülnék, de ha esetleg meggyőztök, akkor átgondolom a dolgot, eddig csak rossz dolgokat hallottam.

Milyen a személyzet, a szobák, a higiénia? Elviszik a babát, vagy veled lehet?



2020. szept. 30. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi számít nemrégnek...


1 éve szültem ott, semmilyen negatívumot nem tudok mondani. A szülés fogadott szülésznővel történt, majd egy órányi aranyóra, kórterem felé megállva még a nagymama meg is foghatta a kicsit. Igaz, utána kb rögtön felállítottak, de aki kimerült volt, azt hagyták. Baba végig velem volt (komplikáció mentes szülés) , de a csecsemőszobában vigyáztak rá, ha épp úgy hozta szükségét. A nővérek kedvesek voltak, amint volt lehetőségük mindent megmutattak. Napi 2* takarítottak, a szobák is jók voltak, 4 ember 1 fürdő (persze van vip szoba)


Barátnőm augusztusban szült. "Sajnos" a covid miatt bizonyos dolgokon változtattak. Bent lehet apuka a szülésnél, fogadott orvos/szülésznő csak ha ügyeletes, 2 órányi aranyóra. Saját babaruhát kell vinni, némelyik nővér a covid miatt "kerüli" a kismamákat/babákat. Meg nem volt gátseb kezelés. Ezektől eltekintve nem panaszkodott. Takarítás príma és új ágyal vannak. Van lehetőség kádban szülésre is. Az ő szülése ügyeletesnél volt, meg voltak elégedve.


Én az elmúlt években csak jókat hallottam a pécsi szülészetről. Az lehet, hogy a covid bekavar az állami szférában, talán a magánban nem.

2020. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt nagyon jó hallani :)
2020. szept. 30. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Májusban szültem Pécsett. Teljesen meg voltam elégedve. Pozitívan csalódtam.
2020. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!