Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Véleményeket kérnék, akik...

Véleményeket kérnék, akik nemrég szültek a Semmelweisbe, kit ajánlanátok? Karácsonykor fogok szülni, ki az aki nem pénzéhes törődik a kismamával és be is jönne várhatóan karácsonykor.

Figyelt kérdés
Két hét múlva mennék megállapíttatni orvosilag is az állapotom, de már fix orvoshoz szeretnék az elejétől járni.

2017. ápr. 16. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Olvastam sok kérdés van erről, de a legfrissebb 2014. Azért tettem fel újra a kérdést, meg a karácsony miatt is.
2017. ápr. 16. 19:28
 2/5 anonim ***** válasza:

SOTE I. vagy II.?

Én ugyan régen szültem, de az egykori orvosom még most is ott van (SOTE I.), őt bárkinek jó szívvel ajánlom, mert öreg róka, nagyon profi, nekem faros szülést vezetett komolyabb komplikáció nélkül. Dr. Silhavy Mihálynak hívják. Nem mellesleg a maroktartós típus volt, nem hinném, hogy azóta sokat változott volna.

2017. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. ápr. 17. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam: NEM maroktartós típus.
2017. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mizújs veletek azóta?
2017. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!