Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fantom magzatmozgások? Volt...

Fantom magzatmozgások? Volt ilyened terhesség után?

Figyelt kérdés

11 hónapja szültem, és az utóbbi pár hétben kezdtem felfigyelni izomrángásokra a méhemben. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, gondoltam biztos az emésztésem. De konkrétan a méhemben érzem, és tudom milyen a bélmozgás érzése, de ez nem az, olyan, mint amikor terhes voltam és elkezdett a 15 .héten mocorogni a baba. De tudom nincs ott semmi és sokszor nagyon zavaró a "rúgdosás".

Olvastam a fantom magzatmozgásokról. Ha volt, nektek meddig tartott?


2020. okt. 1. 22:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, nagyjából 1 évvel a szülés után.
2020. okt. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, de inkább csak a szülés utáni első fél évben volt jellemző.
2020. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
Kb. 3 hónapig rendszeresen éreztem. Éjjelente is sokszor ébredtem rá fel. Ennyivel szülés után szinte hihetetlen hogy fantom mozgást érzel. Valami más lesz az, emésztés, vagy esetleg újabb baba.
2020. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt bizony, mind a 3 terhességem után, viszont nem gyakran. Én rohantam tesztért, holott tudtam, hogy biztosan nem lehetek terhes. Persze nem is voltam az. Érdekes egy érzés az biztos, és tényleg egy 14-16 hetes magzat mozgásához hasonló, semmi máshoz nem hasonlítható.
2020. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most is van, pedig kivették a méhem betegség miatt. 🤦‍♀️
2020. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
5 éve szültem és a mai napig érzem. Igaz már csak ritkán. Sokszor latszodik is hogy mozog. Munkahelyen nem olyan jó plane ugy hogy úgy hizok hasra mindha terhes lennék
2020. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapja szültem, néha én is érzek ilyet, mint ha rúgások lennének, és kézzel is lehet érezni. Pedig nem vagyok terhes. Úgyhogy előfordulhat 😅
2020. okt. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
teszteljél,hátha teherbe estél.de fantom mozgásokat érzel is,normális
2020. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes ma megjött, meg múlt hónapban is rendes menstruációm volt.
2020. okt. 5. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!