Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hetesen se érzem a magzatm...

17. hetesen se érzem a magzatmozgást második terhességénél, ez ugye még nem jelent bajt?

Figyelt kérdés
Most fogok a 17. hétbe lépni. Első gyereknél igazából nem emlékszem mikor kezdtem el érezni, sajnos nem is írtam fel. De úgy olvastam, hogy másodiknál hamarabb szokták érezni. Én viszont nem érzem. Nagy ritkán valamit mintha éreznék, de nem egyértelmű, simán olyan, mint egy kis bélmozgás. Még egy olyat se éreztem, amire azt mondanám, hogy ez már a baba volt. Ugye ez még nem jelent rosszat? Még azért időben vagyok?

2020. jún. 15. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Siman. Nekem 19het +4. napon moccant meg eloszor :)
2020. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mellso fali a lepeny, ez teljesen normalis, ne aggodj!
2020. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőt én is ereztem 15 hetesen, most 19 hetes vagyok, alig-alig erzem. En ugy emlekszem, hogy az elsot ilyenkor mar a ferjem is erezte, ha ratette a kezet, o annyira intenziven mozgott. A mostani babat meg van, hogy en se erzem napokig.

Picit en is aggodok, de ultrahangokon eddig minden ok volt, es szivhanghallgatoval is megtalalom a szivhangot, ha nagyon nem mozog.

2020. jún. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Második terhesség és mellső fali a lepény. 18 hetes terhes vagyok. Nagyon nagyon ritkán éreztem megmozdulni 1-2 alkalommal. Ne aggódj. Ha esetleg van szívhang figyelőd akkor kukkants rá ha az megnyugtat.
2020. jún. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mellso fali lepenyem van, hasonlok miatt aggodalmaskodtam, most 20 hetes es az egesz csalad latja es erzi, picit varj meg, hamarosan "megoldodik".
2020. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!