Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik a legjobb kórház? Hol...

Melyik a legjobb kórház? Hol a legbiztonságosabb szülni?

Figyelt kérdés

Melyik az a kórház ahol mindenre felkészült, profi orvosok vannak ès embersèg is szorult belèjük, nem futószalagon érzi magát az ember?

Elsősorban budapest (ha könnyen megközelíthető) pècs jöhet szóba, de meghallgatok bármit. Esetleg konkrèt orvost is ha ajánlanál, szivesen fogadom



2020. okt. 5. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Szent istván
2020. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a SOTE II kiemelt koraszülött központ, biztonsági szempontból nyilván jó. Most az, hogy mennyire emberséges az sokmindentol függ. A te ingerkuszobodtol meg hogy mit fogsz épp ki. En Tatabányán szültem, mindennel nagyon elégedett voltam, mindenki normális, kedves volt. Szobatarsamnak meg kb mindennel és mindenkivel baja volt, mindent támadásnak vett, ha mertek neki mondani valamit... 🤷🏼‍♀️
2020. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én csak a hozzánk közelebb eső kórházakat nézegettem. A vélemények és a felkészültség alapján mi a SOTE1 mellett döntöttünk. A futószalagról nem vagyok meggyőződve... de inkább legyek csak egy a sok közül, mint EGY különleges, akivel/akikkel nem tudnak mit kezdeni. :)
2020. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pécset tudom ajánlani. Emberségesek, felkészültek, jó az ellátás. Nekem csak pozitív élményem/véleményem van róla.


Orvost tudok párat ajánlani, csak az a baj, hogy nem lehet bent fogadott orvos szülésnél, csak ha épp ügyeletes.

2020. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
4 szerintem ez nem baj. Ez lenne a normális. Ez garantálná mindenhol az egyenlő bánásmódot 🙂
2020. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%

5, ez természetes,szerintem is az a jó, ha nem tesznek különbséget.

Ezt csak azért írtam, mert jó pár remek orvost ismerek, ajánlanám is őket, de szülés vagyis a kérdés szempontjából nem mérvadók. (Meg nem tudom, hogy mely intézményekben lehet még fogadott orvos.)

2020. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Pèterfy. Mindenki embersèges, felkeszültek, csàszàrnàl ott lehet az apa, aranyòra magzatmàzasan. A kòrhàz nem csilli-villi, de alapìtvànyi szobàkkal okè az a 2 nap.
2020. okt. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
5ös, tehát akkor tojjanak le mindenkit magasról, mint azokat akik nem fizetnek a szülésért?
2020. okt. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sote II. Három hete szültem ott. Mindenki nagyon aranyos és segítőkész volt. Még a csecsemősök is pedig sok rosszat lehet róluk hallani. Iszonyat normális volt mindenki. Fogadott orvosom volt de szülésznőm nem. De nagyon kedves volt velem mindenki. A kórterem is tiszta.
2020. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
+1 Péterfy alapítványi szobában.
2020. okt. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!