Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik a legjobb kórház? Hol...

Melyik a legjobb kórház? Hol a legbiztonságosabb szülni?

Figyelt kérdés

Melyik az a kórház ahol mindenre felkészült, profi orvosok vannak ès embersèg is szorult belèjük, nem futószalagon érzi magát az ember?

Elsősorban budapest (ha könnyen megközelíthető) pècs jöhet szóba, de meghallgatok bármit. Esetleg konkrèt orvost is ha ajánlanál, szivesen fogadom



2020. okt. 5. 22:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mohács.
2020. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

8, kórházfüggő, én ügyeletben szültem, egyáltalán nem szartak le, szülés után rám nézett a doki pár órával később. Egyébként igen, ha nincs külön privát beteg, akkor jut idő a tb támogatottra...


Kérdéshez: szerintem Pest környékén nem nagyon van "nem biztonságos" kórház. Ha nagy a baj, akkor úgyis átvisznek olyan kórházba, ami felkészültebb. Egyik ismerős pár éve 23. hétre szült, azonnal vitték szakellátóba (SOTE, Péterfy).

2020. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha tènyleg biztonsàgot ès felkèszültsèget akarsz, akkor otthonszülès. Ha a biztonsàg èrzetèt akarod, akkor kòrhàz.
2020. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13: mégis egy rázósabb helyzetben, egy felkészült bába kórházba küldi a kismamáját. Helyesen.
2020. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
8 látom sikerült megérteni a lényeget. Ja nem. Segítek: a cél az lenne, hogy fogadott orvos nélkül is mindenki olyan ellátást kapjon ami kinden szempontból kifogástalan és csak azért mert nekem volt 200 ezrem, ne legyen jobban kinyalva a seggem, mint akinek nem volt, mert a tb-t ugyanúgy fizette ő is. Ugyanolyan emberséges és szakmailag kimagasló elbánást érdemel ő is. Ha valaki extrat szeretne, ott vannak a magankorhazak.
2020. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sote2 még egy szavazat, én tavaly szültem ott. Mindenki normális volt, nekem fogadott dokim volt, ő is nagyon profi volt végig. Komplikált terhesség volt, amit tudtunk előre, hogy esélyes, mert az első sem ment simán, ezért jöttem át ebbe a kórházba. Nem bántam meg.
2020. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

15ös, és az meg szüljön az utcán aki nem fizette a tb-t? :-D


Szerintem meg igen is jogos, hogy aki fizet az kapjon jobb ellátást.

2020. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17 te olyan sötét vagy már ne is haragudj, hogy kár beléd a szó... de a lényeget továbbra sem érted. Ha a pénzedét jobbat akarsz, menjél magankorhazba. Azért van. Az államiban mindenkit egyenlő bánásmód illet meg. Azt is akinek nincs biztosítása. Azt majd az állam behajtja utólag. Az engem nem kell hogy érdekeljen.
2020. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18as eltaláltad, magánban szültem :-D


Igen az államiban mindenkit ugyan az a bánásmód illet meg. Az ápolókat orvosokat a betegellátásért és szülesztésért fizetik meg, nem azért hogy kedvesek legyenek, vagy ugorjanak ha segítség kell. Ha valaki ezt várja el, az fizessen.

2020. okt. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!