Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szüléskor könnyen...

Ha az első szüléskor könnyen tágultam, számíthatok arra, hogy a másodiknál is így lesz? (Két éve szültem. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Számíthatsz, valószínűleg így lesz. Illetve még könnyebben.
2010. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

oh ezt a kérdést én is feltehettem volna :) de megnyugtat a válasz :) én is két éve szültem és most jön a második :)

de én is igy tudom h könnyebb a másodikat mint az első megszülni. hááát kiváncsi leszek :)

2010. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Épp a héten kérdeztem erről a dokimat, nekem 22 hó lesz a lányok között. Az elsővel pikkpakk tágultam, nagyon hamar megszültem. Pedig nem volt se jóslóm, zárt méhszáj, pocakom se szállt le... Azt mondta a doki, hogy valószínű most még gyorsabb lesz és még könnyebb :) persze csak ha nincs probléma!
2010. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is könnyen tágultam minden szülésemnél. Első gyerkőc 6 óra alatt (2940 gr), második 2 óra alatt (2900 gr), harmadik 1 óra alatt (3400 gr) született meg.


Könnyű szülést!

2010. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy értitek a gyors tágulást? Oxitocinnal vagy természetesen? Mert oxitocinnal én nem nevezném a tágulást olyan könnyűnek.
2010. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3.vagyok, én kaptam oxitocint, még le se csorgott, mire megszültem. Nekem nagyon jól és pozitívan hatott szerencsére.
2010. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-ból kétszer oxival 2 óra alatt (igaz nagyon kemény, ha igy szülsz) és egy természetes szülés aminek a durvább része 1 óra, a többi csak 5 perces elviselhető fájások, az se egyfolytában órákig.
2010. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Aznap megszültem. :-)

Elment a magzatvíz, de fájások sehol..... oxitocinnal indítottak, akkor már hamar ment minden. JObban fájt, de valahogy mégis könnyebb volt, talán, mert már tudtam, hogy mit is kell csinálni. Lányom lett, 3.570 g és 53 cm, már itthon vagyunk!

köszi a választ mindenkinek!

2010. aug. 14. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!