Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Januárba fog szülni az...

Aki Januárba fog szülni az fog adni borítékot a dokinak? Bizonyára hallottátok h eltörölik a hálapénzt fizetésemelés miatt

Figyelt kérdés

Én az év elejére vagyok kiirva.

Aki jövő évbe fog szülni adni fog vagy sem?


2020. okt. 8. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Eddig sem adtam, remek ellátást kaptunk ügyeletben is mindegyik szülésemkor. Ezután sem adnék. 😊
2020. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem erre érdemes az orvosnál rákérdezni valahogy diszkréten.
2020. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
A nőgyógyászat úgy látszik kivétel lesz a törvény szerint is legutóbbi infók alapján.
2020. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Termeszetesen nem.

Kap fizetest, januartol eleg szepet...es taadasul buntetik (szerencsere), igy epp ideje volt a mocskos halapenz kivezetésének.

2020. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem miért kell lepontozni már megint, a fogadott orvosi rendszert kiveszik a hálapénz rész alól, külön fogják kezelni. Hálapénz nincs, de fogadott dokizás lesz.
2020. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Első gyerekem születésénél sem adtam, most sem fogok.
2020. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Első baba lesz azért érdeklődöm..
2020. okt. 8. 21:35
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
De ha felfogadod a dokit a szülésre annak van dija.ezt akarják megszüntetni es lehet nem is szülhetek nála,hanem éppen aki ügyeletes.en nem akarok vmi hóhért,azért akarom őt mert megbízok benne
2020. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem érted 8as, hogy hülyeséget beszélsz?
2020. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Miért beszél hülyeséget? Azért, mert nem akar akárkinél szülni? Hát én se akarok, azért választottam orvost, és járok el a rendelésére (magánban), mert benne bízom meg. És annak, hogy én majd szülni fogok délután 2-kor, vagy hajnali 1-kor, és ő legyen ott, az az ára, hogy fizetek egy tiszteletdíjat, az a magyar törvény szegénysége, hogy ezt nem lehet legálisan. Ha bolti eladó vagy sem mész be éjszaka a két szép szemedért dolgozni, és ha pszichológus vagy se hív fel éjszaka egy páciensed sem. Ők erre felteszik az életüket, családjukat, ennek ára van. Remélem nem törlik el ezt az egészet, mert tényleg nem szülnék akárkinél. Akinek meg ez nem tetszik, az szüljön az ügyeletesnél ingyen, de ne szólja le azt, akinek fontos, hogy saját orvosa legyen.
2020. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!