Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A celebnők miért teszik ki a...

A celebnők miért teszik ki a szülés utáni testüket?

Figyelt kérdés

Kulcsár Edina, Tóth Gabi, stb.

Mind kiteszi a szülés utáni testét, aztán meg sírnak, hogy nem néznek ki jól. Mi a céljuk ezzel? Kiket motiválnak ezzel? Miért nem azt teszik ki, hogy formálják át a testüket, ezzel is bíztatva az anyukákat?


Nem akarok senkit provokálni, csak nem értem, hogy mi ezen a motiváló.


2020. okt. 9. 22:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmi bajom vele, csak érdekel, hogy kiket motiválnak vele. Bár a kérdést valszeg törölni fogják.
2020. okt. 9. 22:33
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
A pénz.
2020. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Azokat, akik szégyellik, hogy nem olyan már a testük, mint volt. És mondjuk emiatt depressziósak lesznek.
2020. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nagyon jól jött!

Egy napon szültem az Edinával mikor megláttam a hasát leesett az állam hogy anyám, hát egy olyan nőnek is ilyen a teste mint nekem aki évekig edzett diétázott stb..

Ezután több hírességre is rákerestem és ezután jött meg az önbizalmam

2020. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

Nem leszek népszerű a véleményemmel, de leírom:

Tudják ők is nagyon jól, hogy az, ahogy kinéznek szülés után, az nem szép. (Ne legyünk álszentek, valljuk be!) Ha elvonatkoztatunk attól a ténytől, hogy szültek, akkor sem szép az a test. Ezt nem tudják elfogadni, hiába akarják azt mutatni, hogy ki vannak békülve magukkal, legbelül emiatt frusztráltak. Egy ideig gondolom - mint minden nő - azzal nyugtatja magát, hogy a plusz kiló, a stria, a narancsbőr, stb. az mind azért van, mert világra hoztak egy gyereket, holott ez nem így van. Striája sem azért van az ember lányának-fiának, mert szült. A stria azért van, mert a bőr nem bírja tartani azt az ütemet, amilyen ütemben a has mérete növekszik, ezért a bőr megreped. Nem azért, mert valaki szült. A 14 éves öcsémnek is vannak striái, gyors növéstől. Most akkor ő is szült? Nyilván nem. Ez frusztrálja őket, és ezért rakják ki, mert az már nem elég nekik, hogy magukat áltatják, másoktól kell nekik az elismerő szó, mert ha annyira elégedettek lennének magukkal, akkor nem raknák ki ezeket, és nem várnának az "önáltatásukba" megerősítő kommenteket.


Ez az én szubjektív véleményem.

2020. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Mert most ez a divat, egy elkezdte, következő folytatja.
2020. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Ujabban mar nem csak celebek hanem "influenszerek". Szerencsetlen gyereket is reklamozasra hasznaljak. Na jo, hogy meg a striakbol is penzt csinalnak.
2020. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Még szerencse, hogy nem a striaitol vagy a narancsboretol, sőt, urambocsá a kilóitól lesz vki értékes ember vagy sem.. manapság minden a külsőségekről szól, valójában ezek a posztok is... lajkvadaszat megy, nincs ebben semmi mélység.
2020. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem nagyon bírom ezt az influenszer ripacskodást, de sajnos a tömegek már csak ilyen módon érhetőek el. Részben egyetértve hetessel, azért tegyük hozzá, hogy van előnye is ennek. A feminizmus ellenére a nők még mindig árucikkek, akik a testük romlásával leértékelődnek, függetlenül attól hogy szülnek vagy csak öregszenek. Néhány éve külön sportot csinált a média abból, hogy versenyeztette a nőket, hogy ki hány héttel szülés után volt tökéletes formájában. Rendkívül egészségtelen, mert az amúgy is a megváltozott testükkel küzdő nőkbe még bele is rúgott, hogy alig két hónap alatt már újra bikiniformában kéne lenni, ami nyilván nonszensz az átlag esetében.


Na erre jó az ilyen influenszerkedés, hogy a mi kis egyszerű cölöpbeink megmutatják, hogy nekik is szétkúródik a testük. Amúgy Tóth Gabi pont szembejött Instagramom, elvileg nem is olyan rég nyerte vissza az alakját, szóval a borzasztó ripacs természete ellenére ezt a vonalat nagyon realistán vitte végig.

2020. okt. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

Hát.. Aki csúnya, kövér, csikos, elhízott lett szülés utan bátran kiteheti.. Még meg is tapsolják oket, hogy ez az "igazi" női test.

Bezzeg akin nem latszik, hogy szült, vekony, csinos az szegyellje el magát és ne mutogassa szülés utani testét mert rossz képet közvetít az anyukák felé... Érdekes hozzáállás...

2020. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!