Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik történek szüléskor a...

Mik történek szüléskor a szülőszobában,meg abba terembe-szobában ahol több vajudo meg nem vajudo kismama fekszik?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Vajúdóban csak nst-n voltam...


Egy kismama volt.

Hát vàrta a fájasokat, inditott szülés volt.... pár óránként ment vizsgálatra.



2-szer szültem..

Mindkétszer azonnal szülőszobára kerültem


Nst

Néha vizsgálat és kijön a baba


Kb ennyi tömören

2020. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bubu9313 válasza:
100%
Kétszer szültem. A vajudoban vanudnak. Nézik az össze huzodasokat stb. Ott vannak azok a hölgyek akiknek már nincs sok hatra a szülésig. A szülő szobában szülni szoktak a nők. De minden féle van. Beöntés, varrás, infuzio(oxitocin/fajas segítő)
2020. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Nalunk nem volt egy szobában több kismama. De nem is tudom ezt elképzelni, hiszen ott vannak apukák en meg vajúdás alatt hánytam, vereztem, nagyon bírtam volna, ha más férje is ott tatja a száját. Van ilyen valahol, hogy csoportos vajúdás?! Ne már...

en ott vajudtam, ahol a kitolas is volt. Egy viszonylag pici szoba, szuloagy, nst, labda meg ilyenek voltak bent. Infuziot kaptam meg néha ram tettek az nst tappancsokat. Ferjem merte a fajasokat, adogatta a hánytálakat meg ilyesmi. Szülésznő is volt velünk, de nem mindig, mert máshoz is kellett mennie. Néha jött egy orvos, megnézte, mi a szitu, szulunk e már. Aztan kitolasra jött a doki. Utána megvártuk a mehlepényt, osszevarrt és 2 órát itt maradtam. Majd egyszercsak jött valami karbantartó (!😂😂) hogy izé, menjek már innen, mert hoznák ide az új szuloagyat, most csomagolták ki 😂😂😂ezen nagyon röhögtem. Ekkor attoltak a szobámba.

2020. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Van, a Szent Imrében, de oda nem mehet be Apuka, ott egyedül kínlódnak a nők, borzalom.
2020. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4 igazán remek lehet 😔 hat hal isten kihagytam ezt az élményt.
2020. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Én sem ott szültem, ez nálam kizáró ok. De barátnőm 14 órát töltött ott egyedül, utána mehetett a szülőszobára a férjével :(
2020. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyanabban a szobában vajúdtam, amelyikben szültem egyedül. Mellette volt egy másik ilyen szoba, ahol egy másik kismama vajúdott. Neki és nekem is bent volt a párom.
2020. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
6 en ezt esküszöm nem ertem. Nekem nem a kitolasnal volt nagy segítség a ferjem. Ha nem lett volna velem, feladom, aztan tolhattak volna császárra. Nekem ő adott erőt, hogy vegigcsinaljam. Kitolas már gyerekjáték volt, ott amúgy is annyi a “feladat”, fel se tűnt volna az se, ha a te férjed van velem...
2020. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 szegény :( milyen embertelen
2020. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Én is a szent Imrében szültem



Emiatt nem kell csak 5 perces fájásokkal menni..

Dokim ezt javasolta

2020. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!