Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben hányan vannak...

Szülés közben hányan vannak bent a teremben?

Figyelt kérdés
Csak a szülésznő +1 doki?
2020. okt. 15. 00:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Kb azt sem tudtam hol vagyok, a párom mondta később, hogy volt bent 2 csecsemős nővér is
2020. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy, azt sem fogod tudni, milyen színű a fal.
2020. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Neeem de szerintem szitu függő. Nálam úgy volt, hogy vajúdás közben a ferjem és en voltunk, néha jött a szülésznő segíteni, ha kellett. Néha nst, néha infuzio (nagyon hosszú szulesem volt, ezért kellett). Doki is párszor ránk nézett. Aztan kitolasnal ott volt a doki a szülésznő, egy tanuló fiúcska két csecsemos nővér és egy nővér tanonc, aztan mivel pont csak en szültem, más nem (előző nap volt front kb mindenki megszult csak nekem volt 30+órás szulesem, úgyhogy en voltam a maradék) szóval, mivel csak en szültem épp, az ügyeletes főorvos is bejott meg az ügyeletben levő összes szülésznő is. Nagyon cukik voltak amúgy, tok drukkoltak. Kicsit olyan volt valami vígjáték. 😀
2020. okt. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

A fallal egyetértek. A kórház posztolt egy képet Fb-n, hogy nah, ki szült a lila szobában? Én meg (aki 2x is szültem ott)... öööö.... "Szívem, milyen színű volt a fal?" :D :D :D


Fogalmam nincs ki-mikor-hol volt, azt se tudtam, hogy nappal van-e vagy éjszaka, hogy mennyi idő telik el, hogy hol vagyok. Sokszor emlékszem arra, hogy sötét van, de csak azért, mert csukva volt a szemem, hol fekve éreztem magam, hol állva, és tudom, mert mesélték, hogy sétáltam, de nem emlékszem sok mindenre konkrétan, csak hogy egyszer valami pult szélét szorítom, aztán meg az ágy szélét...

2020. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Vàltozò, àltalàban Magyarorszàgon egy kísèrőt engednek a szülő nővel lenni, és 2 kòrhàzi dolgozò minimum bent szokott lenni.
2020. okt. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk alapesetben igen, plusz egy kísérő, általában apuka.


Nálam egy hadsereg volt benn (újszülöttesek), és igaza van a falas válaszolóknak, baromira nem tudom visszaidézni a pillanatot, amikor bejöttek:-D

2020. okt. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Az első szülésemnél bent volt az orvosom, a szülésznőm, egy másik szülésznő, egy másik doki, egy csecsemős nővér és egy szülésznő hallgató. Komplikációmentes volt a szülésem, ezért nem is értettem, hogy mi olyan izgi, hogy ott van a fél osztály, de engem nem zavart.

A másodiknál a dokim, a szülésznőm és egy csecsemős nővér. Egyszer-egyszer benézett még egy szülésznő, de ő csak a fogadottamnak készített ki néhány dolgot.

2020. okt. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletben szültem, 2 szülésznő volt bent (az egyik kezdő lehetett, nagyon fiatal volt, es kapta az utasításokat) és egy orvos. Mikor már majdnem kibújt, áttelefonáltak egy csecsemős nővérnek, aki jött a babáért és vitte fürdetni apukával.
2020. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

2 szülésznő, az orvos, 2 tanuló orvos, és a férjem.


De ezt is csak férjemtől tudom, nekem kiesett az egész 🤷‍♀️

2020. okt. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt olvastam, hogy azért fáj annyira a szülés, hogy ne figyelj semmi másra. Én sem emlékszem már pontosan, kik mikor és hányan voltak bennt. A férjem bent volt, az tiszta. Időnként szülésznő is rám nézett, reggeli vizitkor meg esti átadásnál doki is köszönt nekem. (Picit elhúzódott a buli)
2020. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!