Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti járnátok a 15 hós gyermeket...

Ti járnátok a 15 hós gyermeketek mellől edzeni fittness terembe úgy, hogy odavissza 1 órát kell utazni?

Figyelt kérdés

Nincs a kozelben terem, es en szeretnek jarni. Most abba ne menjunk bele, hogy miert nem jarok inkabb futni vagy miert nem edzek otthon Reka dvd-re.

A lenyeg, hogy nem sok az utazas?

Vonattal jarnek, 20 km a tavolsag.

Sokak szerint hulyeseg elmenni ilyen messzire edzeni. Van rajtam 30 kg amit le akarok dolgozni szakember segitsegevel egy szemelyi edzovel.


2017. jan. 30. 14:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Ha van megfelelő segítség,akkor nyugodtan.Már nem szoptatott kisbabáról beszélünk.Nyugodtan el lehet mással is 2-3 órát.Persze csak ha szívesen marad azzal aki vigyázna rá.
2017. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha van aki vigyázzon rá addig, akkor minden további nélkül.
2017. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Persze
2017. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%

Én nem, de nem a gyerek miatt. Nekem nincs arra időm, hogy mondjuk egy 1 órás edzés 4 órámba kerüljön, hetente többször. (2 óra utazás, 1 óra edzés, 1 óra, mire rendbe teszem magam hajmosással együtt.)

De próbáld ki, meglátod, működik-e.

2017. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Egy 15 hónapos gyerek már több mint egy éves, nem kisbaba.


Ha van megfelelö felügyelet (apuka, nagyszülö, bébiszitter, vagy más megbízható valaki), akkor semmi gond, éppen ellenkezöleg. A gyereknek is jó, ha nemcsak veled van mindig, és neked is szükséged van kikapcsolódásra, az a max négy óra, amig nem a gyerekkel vagy, neked is feltöltödést jelent.

2017. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a pozitiv es megerosito valaszokat!

Heti 3x jarnek. Hajat nem mosnek ott, plane a hidegben telen nem, azt itthon megcsinalnam. Nyaron persze mas, mert beugrom a kondis zuhany ala 5 perc es indulas haza. Baratnovel mennek, o mar jar egy ideje.

Anyuval vagy ferjemmel lenne a lanyom. Igen en ugy erzem kell nekem ennyi ido magamra. Koszi megegyszer mindenkinek!

2017. jan. 30. 14:55
 7/29 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem sok az utazas, en nem utaznek ennyit.

egy baratnöm amugy torna nelkül fogyott,csak a kajara figyelt.

2017. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
11%

Persze, a gyerektol menj nyugodtan.


(zarojelben irom: nem a szemelyi edzotol fogsz lefogyni hanem a dietatol)

2017. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%

Dieta es mozgas 70-30 arany, ha csak dietazik valaki petyhudt lesz. Aki szep tonusos akar lenni igenis mozogni kell.

Kerdezo, menj csak, jol fog esni! Nem lettel haztartasi robot azerrt mert szultel, no maradtal ugyanugy, nagyon helyes ha adsz magadra es nem otthon keseregsz hogy jahajj semmi idom nincs. A gyerkoc szivesen van a nagyival vagy apukajaval akkor semmi akadalya :)

2017. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
az utazás sok lenne engem ez rémisztene el,de nem a gyerek miatt hanem magamat ismerve...de ha van barátnő akivel mész az más.nekem szerencsém van a házunk végében van konditerem:)
2017. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!